pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Przypływ. Cykl: Niszczyciel - okładka książki
Przypływ. Cykl: Niszczyciel pozycja dostępna
Miraż - okładka książki
Miraż pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Eksperyment Filadelfia. Projekt Niewidzialność. Legenda i fakty. Seria:...
książka:

Eksperyment Filadelfia. Projekt Niewidzialność. Legenda i fakty. Seria: Księgi tajemnic

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 143 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788324124220
ISBN: 83-241-2422-5
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 18.46 złpozycja niedostępna

Eksperyment Filadelfia. Projekt Niewidzialność. Legenda i fakty. Seria: Księgi tajemnic - Wiliam L. Moore - opis książki:

Pewnego dnia 1943 roku w stoczni marynarki wojennej w Filadelfii wydarzyło się coś niewytłumaczalnego. USS Eldridge, obsadzony pełną załogą niszczyciel eskortujący, zniknął w obłoku zielonkawej mgły, po kilku sekundach pojawił się w Norfolk w stanie Wirginia, a następnie znowu wrócił do Filadelfii! Przez wiele lat rząd i wojsko zaprzeczały prowadzeniu jakichkolwiek badań nad teleportacją i czynieniem materii niewidzialną. Jeśli rzeczywiście eksperyment Filadelfia nie miał miejsca, dlaczego wszyscy ludzie z pokładu okrętu zostali zwolnieni jako niezdolni do służby ze względu na zaburzenia emocjonalne? Dlaczego jeden z naukowców uczestniczących w projekcie zginął w niewyjaśnionych okolicznościach? Dlaczego zatajano tożsamość uczestników badań? Gdzie zaginęła dokumentacja? Oto pierwsze w pełni udokumentowane dochodzenie w sprawie tajemnicy, nad którą od lat toczą się dyskusje. Dzięki ujawnionym dokumentom i zeznaniom bezpośrednich świadków Charles Berlitz i William L. Moore przedstawiają kulisy tajnego Projektu Niewidzialność - naukowego skoku w nieznane, w którym nie wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Książka „Eksperyment Filadelfia. Projekt Niewidzialność. Legenda i fakty. Seria: Księgi tajemnic” - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber.

Książka posiada 143 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Eksperyment Filadelfia. Projekt Niewidzialność. Legenda i fakty. Seria:..."