pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ekobiografia Krakowa
Tytuł książki:

Ekobiografia Krakowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788324054893
ISBN: 978-83-2405-489-3
Data: 2019-01-04
34.46  44.90  10.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ekobiografia Krakowa - opis książki:

Ekobiografia Krakowa to biografia wszystkich jego mieszkańców
Kraków. Miasto o bogatej i fascynującej historii. Znakomicie udokumentowanej i dogłębnie przebadanej. Zdawać by się mogło, że wiemy już o nim wszystko. Jednak czy mamy świadomość tego, jak wielki wpływ na historię miasta miało jego środowisko naturalne? Czy rozumiemy, że utrzymywanie tak ważnego ośrodka miejskiego w tym konkretnym miejscu było wyzwaniem nie tylko dziś, ale w każdej epoce?
Wybitni krakowscy badacze po raz pierwszy w Polsce opowiadają historię swojego miasta przez pryzmat jego środowiska. Pokazują wyjątkowy związek Krakowa ze światem przyrody. Zajmują się problemami miasta, które wytwarza i bezustanne gromadzi zanieczyszczenia.

Współczesne problemy ekologiczne Krakowa mają wielowiekowy rodowód. Jedynie spoglądając w przeszłość możemy zrozumieć powagę sytuacji i podjąć odpowiednie działania. Tylko dzięki temu może udać nam się sprostać wyzwaniom z którymi nie poradziły sobie poprzednie pokolenia. Dziś smog jest nieodłącznym elementem krakowskiego krajobrazu. Jednak czy musi być nim nadal?

Książka „Ekobiografia Krakowa” - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ekobiografia Krakowa"
Produkty podobne:
Twórczość i praktyka pedagogiczna - okładka książki
Twórczość i praktyka pedagogiczna Janusza Korczaka... Maria Chodkowska, Renata Bednarz-Grzybek