pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Egzamin na doradcę podatkowego. Testy + Egzamin na doradcę podatkowego....
książka:

Egzamin na doradcę podatkowego. Testy + Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIEDZA I PRAKTYKA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 616 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788326966859
ISBN: 978-83-2696-685-9
Data: 2017-10-11
pozycja niedostępna

Egzamin na doradcę podatkowego. Testy + Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy. PAKIET - Beata Chanowska-Dymlang, Paweł Dymlang - opis książki:

Egzamin na doradcę podatkowego. Testy
Książka zawiera odpowiedzi na pytania testowe egzaminu pisemnego. Materiał stanowi nieocenioną pomoc dla osób przystępujących do egzaminu na doradcę podatkowego. Publikacja uwzględnia wszystkie zmiany, zgodnie z uchwałą nr Nr 19/VI/2017 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie wykazu pytań i zadań egzaminacyjnych do egzaminu na doradcę podatkowego (plik pdf 40KB) wraz z załącznikiem zawierającym testy, pytania otwarte i kazusy; załącznik do Uchwały Nr 19/VI/2017 - aktualny wykaz pytań i zadań egzaminacyjnych obowiązujący kandydatów zdających egzaminy ustne i pisemne począwszy od czerwca 2017 r. Odpowiedzi na pytania testowe zostały wzbogacone o podstawę prawną. Te dodatkowego zabiegi redakcyjne z pewnością ułatwią naukę wszystkim zdającym.

Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy
Książka zawiera rozwiązania kazusów, czyli części praktycznej egzaminu pisemnego. Materiał stanowi nieocenioną pomoc dla osób przystępujących do egzaminu na doradcę podatkowego. Publikacja uwzględnia wszystkie zmiany, zgodnie z uchwałą nr Nr 19/VI/2017 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie wykazu pytań i zadań egzaminacyjnych do egzaminu na doradcę podatkowego (plik pdf 40KB) wraz z załącznikiem zawierającym testy, pytania otwarte i kazusy; załącznik do Uchwały Nr 19/VI/2017 - aktualny wykaz pytań i zadań egzaminacyjnych obowiązujący kandydatów zdających egzaminy ustne i pisemne począwszy od czerwca 2017 r. Rozwiązania kazusów opatrzone są przypisami autorów, którzy zwracają uwagę na błędy w opublikowanych na stronie MF materiałach. Te dodatkowego zabiegi redakcyjne z pewnością ułatwią naukę wszystkim zdającym.

Książka „Egzamin na doradcę podatkowego. Testy + Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA.

Książka posiada 616 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Egzamin na doradcę podatkowego. Testy + Egzamin na doradcę podatkowego...."
Produkty podobne:
Egzamin na doradcę podatkowego. - okładka książki
Egzamin na doradcę podatkowego. Testy Mariusz Jabłoński, Patryk P. Smęda
Egzamin na doradcę podatkowego. - okładka książki
Egzamin na doradcę podatkowego. Testy Joanna Szlęzak-Matusewicz, Radosław Żuk, Marcin Borkowski, Małgorzata Breda, Mateusz Cedro, Filemono
Egzamin na doradcę podatkowego - okładka książki
Egzamin na doradcę podatkowego Pytania otwarte.... Mirosław Duda, Jolanta Gorąca-Paczuska, Jakub Marusik
Egzamin na doradcę podatkowego. - okładka książki
Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy Mariusz Jabłoński, Patryk P. Smęda