pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Efekt Domina
Tytuł książki:

Efekt Domina

Autor książki:

Dominika Kulczyk

Wyprzedaż !
Dane szczegółowe:
Wydawca: EDIPRESSE POLSKA
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 165x215 mm
EAN: 9788379454617
ISBN: 978-83-7945-461-7
Data: 2016-10-12
25.18  39.90  14.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Efekt Domina - Dominika Kulczyk - opis książki:

Dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych jesteś całym światem.

Gabriel Garcia Márquez
Dla dziecka jesteś całym światem. Właśnie Ty, Mamo, Tato, Babciu, Dziadku, Ciociu, Wujku... Kreujesz jego świat, uczysz go patrzeć, postrzegać ludzi i otoczenie. Naucz go patrzeć i otwórz jego serce na to, co najważniejsze, na drugiego człowieka, bo czasem jesteś dla niego jedyną nadzieją. Niech nie będzie obojętne na krzywdę, niesprawiedliwość i cierpienie. Najgorsza jest obojętność.

Dzieci są naszą przyszłością. Takie, jakie będą, taki będzie nasz świat. W tej książce spotkają prawdziwych bohaterów, których ja też spotkałam. To dzieci, niby inne, a jednak takie same jak Ty, nie mają co jeść, gdzie spać, nie chodzą do szkoły, ale mają marzenia i siłę, żeby je realizować. Mali bohaterowie, którzy potrzebują naszej "nieobojętności" i pomocy, naszej uwagi i zainteresowania.

Nasze dzieci, słuchając tych historii, zrozumieją, że mogą ruszyć pierwszą kostkę swojego małego domina zmian. Być może zrozumieją czyjś los i zechcą pomóc. Niech wiedzą, że mogą wszystko. I wtedy będą mogły.

Dominika Kulczyk
Wszystkie dzieci zasługują na szczęśliwe dzieciństwo. Ty, Santa, Małgosia, Belaynse, czy Visinela, często macie podobne marzenia. Ta książka pomaga. Nie tylko lepiej zrozumieć rówieśników, ale także spojrzeć na świat ich oczami, to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także możliwość otwarcia serca na innych ludzi. Kupując tę książkę pomagacie polskim dzieciom, które muszą w życiu pokonywać trudności, które dorosłym wydają się nie do pokonania. Dziękuje w ich imieniu.

Joanna Luberadzka-Gruca, Wiceprezes Fundacji Przyjaciółka

Książka „Efekt Domina” - oprawa twarda - Wydawnictwo EDIPRESSE POLSKA. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2016 r. Cena 25.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Efekt Domina"
Produkty podobne:
Domino - okładka książki
Domino Michał Piedziewicz
Po drugiej stronie - okładka książki
Po drugiej stronie Dariusz Kaźmierczak
Świat Ludwika - okładka książki
Świat Ludwika Andrzej Katzenmark
Moich pór roku cztery... - okładka książki
Moich pór roku cztery... Ryszard Wojnowicz