pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

E-Zamówienia publiczne. przewodnik po elektronicznych zamówieniach publicznych

Dane szczegółowe:
Wydawca: INFOR Grupa
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381373845
ISBN: 978-83-8137-384-5
Data: 2018-11-08
115.32  129.00  13.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

E-Zamówienia publiczne. przewodnik po elektronicznych zamówieniach publicznych - Andrzela Gawrońska-Baran - opis książki:

Poradnik krok po kroku omawia elektroniczną procedurę udzielania zamówień publicznych. Dodatkowo zawiera praktyczne zestawienia tych elementów postępowania, które zmieniły się na skutek elektronizacji. Liczne przykłady, instrukcje, ilustracje i zrzuty z ekranu z pewnością ułatwią opanowanie, wdrożenie i stosowanie nowej procedury w jednostce i firmie.

Publikacja została przygotowana zarówno dla zamawiających, jak i dla wykonawców.

Elektronizacja dotyczy nie tylko składania przez wykonawców oświadczenia na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) czy też ofert w postaci elektronicznej, opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, lecz także prowadzenia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej całego procesu komunikacji w relacji zamawiający-wykonawca. Na procedurę tę trzeba zatem patrzeć dwutorowo. Po pierwsze, jako na nową formę sporządzania dokumentów, a po drugie - nowe sposoby ich przekazywania.

W poradniku szczególny nacisk położono na wyjaśnienie:
-w jakim zakresie zmienia się procedura udzielania zamówień publicznych,
-kiedy i jak korzystać z Platformy e-Zamówienia i Portali e-Usług,
-kiedy obowiązuje forma pisemna, a kiedy elektroniczna,
-jak i które dokumenty podpisywać kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

W przystępny sposób przedstawiono m.in. zasady wypełniania i składania JEDZ w formie elektronicznej, tworzenia i korzystania z SIWZ oraz sporządzania i przesyłania dokumentów i oświadczeń. Dodatkowo wykonawcy dowiedzą się, jak prawidłowo złożyć ofertę w postaci elektronicznej oraz jakie są formy i wymogi dotyczące wadium po elektronizacji, a zamawiający - do kiedy i w jaki sposób bezpiecznie przechowywać dokumentację elektroniczną

Książka „E-Zamówienia publiczne. przewodnik po elektronicznych zamówieniach publicznych” - oprawa twarda - Wydawnictwo INFOR Grupa.

Książka posiada 144 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "E-Zamówienia publiczne. przewodnik po elektronicznych zamówieniach..."
Andrzela Gawrońska-Baran - autor m.in.:
Najważniejsze aspekty elektronizacji - okładka książki
Najważniejsze aspekty elektronizacji zamówień... Andrzela Gawrońska-Baran, Agata Smerd, Rafał Baczewski, Krzysztof Hodt, Karol Jaworski;
Wzory dokumentów w zamówieniach - okładka książki
Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych Agata Hryc-Ląd, Andrzela Gawrońska-Baran, Kamil Adamiec, Małgorzata Śledziewska;
Produkty podobne:
Prawo zamówień publicznych w praktyce - okładka książki
Prawo zamówień publicznych w praktyce Wojciech Bereszko, Justyna Andała-Sępkowska