pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziwna pogoda

Autor książki:

Joe Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788381253253
ISBN: 978-83-8125-325-3
Data: 2018-09-15
Cena wydawcy: 41.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zbiór czterech mrożących krew w żyłach minipowieści.

Joe Hill, jeden z najlepszych amerykańskich autorów horrorów, stawiany jest na równi z takimi pisarzami, jak Peter Straub, Neil Gaiman czy Jonathan Lethem. W "Dziwnej pogodzie", frapującej kronice niekończącej się wojny między dobrem i złem, sprawnie obnaża mrok kryjący się pod powierzchnią codziennego życia. Swoim mistrzowskim piórem przesuwa granice gatunku na nowe terytoria. Zabierając czytelników w nieznane, Joe Hill, literacki alchemik, skupia się w swoich czterech minipowieściach na najważniejszych elementach ludzkiej egzystencji: pamięci i niepamięci, wyobrażeniach i fantazjach, bestialstwie i bezradności, lęku i brawurze, deszczu i wietrze, śmierci i życiu, marzeniach i koszmarach.

Jeden z najlepszych amerykańskich autorów horrorów.

"The Time"
Kolejna pozycja must read coraz bardziej imponującego pisarza? "Dziwna pogoda" pokazuje wszechstronność warsztatu Joe Hilla, opowiadającego głęboko niepokojące historie, w których niosące zniszczenie siły natury wydają się łagodnym deszczem, gdy przeciwstawi się je działaniom złoczyńców.

barnesandnoble.com

Książka "Dziwna pogoda" - Joe Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2018 r.