pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy

Autor książki:

John Eldredge

Dane szczegółowe:
Wydawca: W Drodze
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788379063727
ISBN: 978-83-7906-372-7
Data: 2019-09-05
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Johna Eldredge uważa, że to, co naprawdę definiuje istotę męskości, zostało całkowicie stracone dla naszego myślenia. "Większość mężczyzn uważa, że Bóg postawił ich na ziemi, aby byli dobrymi chłopcami - pisze w Dzikim sercu. - Właśnie to uważamy za wzór dojrzałości chrześcijańskiej". Tymczasem warunkiem uchwycenia tego, co konstytuuje mężczyznę, jest zrozumienie trzech fundamentalnych pragnień, kryjących się głęboko w jego sercu: pragnienia stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania damy w nieszczęściu. Dzikie serce to książka napisana nie tylko dla mężczyzn. Powinna przeczytać ją również każda żona i matka mająca syna.

Ta książka nie jest o siedmiu sprawach, które należy zrobić, żeby być miłym facetem. To książka o uzdrowieniu i wyzwoleniu serca mężczyzny, o jego namiętnościach i prawdziwej naturze, którą otrzymał od Boga. To zaproszenie, aby pognać na pola pod Bannockburn, na Dziki Zachód, skoczyć z wodospadu i uratować Piękną. Jeśli bowiem naprawdę chcesz poznać, kim jesteś jako mężczyzna, jeśli chcesz odnaleźć życie, które warto przeżyć, jeśli chcesz głęboko pokochać kobietę i nie przekazać swoich błędów dzieciom, to musisz odzyskać swoje serce. Musisz udać się w góry duszy, na pustynię i w niezbadane rejony - i wytropić tę nieuchwytną zdobycz.

(fragment książki)

Książka "Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy" - John Eldredge - oprawa twarda - Wydawnictwo W Drodze. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2019 r.