pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dzika jabłoń. Seria z kropką
Tytuł książki:

Dzika jabłoń. Seria z kropką

Autor książki:

Anna Łacina

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788310128447
ISBN: 978-83-1012-844-7
Data: 2015-04-07
20.81  29.90  9.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dzika jabłoń. Seria z kropką - opis książki:

Wyrwała kartkę z zeszytu i napisała dużymi literami:
Muszę wyjechać na jakiś czas. Wszystko w porządku. Nie szukajcie mnie. Nikt mnie nie porwał, nie uciekłam z domu, nie jestem w ciąży.

Zawahała się, zanim dodała:
Wrócę.

Do tego sylwestra Wiktoria przygotowywała się wyjątkowo starannie. Właśnie miał się zacząć kolejny szczęśliwy rok jej związku z Kacprem. Tymczasem chłopak nagle zniknął. Nie ma go w domu, przestał odbierać telefony, zlikwidował konto na Facebooku?
Czy jedynym lekarstwem na rozpacz jest uciec jak najdalej od miejsc, z którymi wszystko źle się kojarzy?
Anna Łacina - z wykształcenia i pasji biolog. Autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za Inwazję wirusów, a w 2010 za Czynnik miłości).

Uważa, że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi, dlatego stara się raczej tworzyć powieści, które można czytać razem, niż adresować je do konkretnej grupy wiekowej. Napisała ich już sześć, w tym pięć dla Naszej Księgarni.

Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach.

Chadza własnymi drogami, często zaczytana, więc jak nikt rozumie wszystkich "osobnych". Ale nie tylko o nich i dla nich pisze.

Książka "Dzika jabłoń. Seria z kropką" - Anna Łacina - oprawa miękka - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2015 r. Cena 20.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]