pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna z walizką

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oskar
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788365175250
ISBN: 978-83-6517-525-0
Data: 2016-12-09
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy życie na walizkach może przynosić satysfakcję? Oczywiście, ale pod warunkiem, że kryją się w nich aparat fotograficzny, komputer, strój taneczny i...drzewko szczęścia. Z takim zestawem podróżuje przez świat Dziewczyna z walizką (Wydawnictwo Oskar) Aleksandry Kędzierskiej Fontaine. Lidia, która nie waha się opuścić rodzinnego Gdańska, aby w dobie postmodernizmu stać się "kobietą renesansu": tancerką, aktorką, choreografką i reżyserką. Artystką, która nie zna barier geograficznych i kulturowych, a swoimi występami łączy ludzi od Malezji do USA. To opowieść pod każdym względem intensywna: o kobiecie totalnej, sztuce totalnej i życiu czerpiącemu pełnymi garściami. Życiowymi i miłosnymi perypetiami bohaterki obdarować by można kilka życiorysów. A jednak Lidia jest tylko jedna, podobnie jak tajemniczy, przepełniony atmosferą artystycznej bohemy Paryż...

Książka "Dziewczyna z walizką" - Aleksandra Kędzierska Fontaine - oprawa miękka - Wydawnictwo Oskar. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2016 r.

Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Kacper; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-03-04 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Juz jest adaptacja książki we Francji na deski teatru! Adaptacja pod tym samym tytułem ale we francuskiej wersji.. znając zdolności pani Aleksandy Fontaine to będzie kolejny strzał w dziesiątkę :)!!
Autor: Karolina ingénieur ; Ocena: 5 pkt.; Data: 2017-07-13 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Książkę znalazłam, w polskiej bardzo prestiżowej księgarni w Paryżu na St Germain , Odeon. Jestem absolutnie pod wrażeniem i wiem, że to tylko początek literackiej podróży Aleksandry Kedzierskiej Fontaine. Autorka ma wyraźny talent, niesamowitą wyobraźnię i dar porywania swoich czytelników w jej świat .. Świat pełen dramatów ale i miłości, erotyzmu..