pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna z Sycylii / Tajemnicza narzeczona. Seria: Światowe Życie Duo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 105x170 mm
EAN: 9788327667748
ISBN: 978-83-2766-774-8
Data: 2021-07-07
Cena wydawcy: 18.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

A
Nicolina Vitale zawsze z drżeniem serca oczekiwała przyjazdu Salvatorego di Luki, najprzystojniejszego mężczyzny, jakiego w życiu widziała. Salvatore pochodzi z Sycylii, ale wyjechał i zrobił światową karierę w biznesie. Gdy przyjeżdża, by pochować swojego ojca chrzestnego, Nicolina obawia się, że widzi go po raz ostatni. Przyjmuje zaproszenie Salvatorego na lunch, a potem do domu. Cudowny wieczór kończy się rano, kiedy czas się pożegnać. Jednak Nicolina, która pragnie rozpocząć nowe życie, wpada na pomysł, by Salvatore zabrał ją do San Francisco?
B
Grecki milioner Andreas Karelis dowiaduje się, że jego ojciec zamierza się ożenić. Nie miałby nic przeciwko temu, gdyby nie fakt, że narzeczona jest młodsza od ojca o czterdzieści lat. Andreas jest przekonany, że zależy jej jedynie na majątku. Zamierza nie dopuścić do tego ślubu i z takim planem jedzie na wyspę, gdzie odbędzie się rodzinne przyjęcie. Nie ma jednak pojęcia o tym, dlaczego tak naprawdę piękna Isla Stanford przyjęła oświadczyny jego ojca?

Książka "Dziewczyna z Sycylii / Tajemnicza narzeczona. Seria: Światowe Życie Duo" - Sharon Kendrick, Chantelle Shaw - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r.