pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna, którą kochałeś

Autor książki:

Jojo Moyes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Między Słowami
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788324027576
ISBN: 978-83-2402-757-6
Data: 2017-01-12
31.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa powieść autorki bestsellerowych Zanim się pojawiłeś i Kiedy odszedłeś.

Ten portret to moja ulubiona rzecz w całym domu. Właściwie na całym świecie. Przypomina mi o dziewczynie, którą kiedyś byłam. Która nie martwiła się na okrągło. I która potrafiła się bawić, po prostu? robiła różne rzeczy. O dziewczynie, którą chcę znów być.

W życiu Liv nic nie poszło zgodnie z planem. Zamiast cieszyć się miłością męża i myśleć o przyszłości, została sama. Jedyne, na co ma ochotę, to wejść pod kołdrę i już nigdy nie wyściubiać spod niej nosa. Wypić o jeden kieliszek wina za dużo i zapomnieć o mailach od komornika i mężczyźnie, który miał być spełnieniem marzeń, a zniknął bez słowa.

Jedyne, co pomaga jej przetrwać, to portret dziewczyny, zaręczynowy prezent.

Najcenniejsza rzecz, jaką ma.

Kiedy ktoś chce jej go odebrać, Liv zaczyna walczyć. O obraz i o siebie.

Podobno można łamać zasady, jeśli się kocha?
Jojo Moyes to ulubiona autorka milionów czytelników, a jej pisarstwo jest światowym fenomenem wydawniczym. Wyrównała rekord należący do Harlana Cobena i Stephena Kinga - trzy jej książki znalazły się równocześnie na listach bestsellerów "New York Timesa". Powieści Moyes zostały przetłumaczone na 35 języków i rozeszły się w nakładzie ponad 9 milionów egzemplarzy.

Książka "Dziewczyna, którą kochałeś" - Jojo Moyes - oprawa miękka - Wydawnictwo Między Słowami. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2017 r. Cena 31.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.