pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Dziewczyna # 9
książka:

Dziewczyna # 9

autor: Tami Hoag

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harlequin Enterprises
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788327605757
ISBN: 9788327605757
Data: 2014-06-18
pozycja niedostępna

Dziewczyna # 9 - Tami Hoag - opis książki:

Kovac widział w życiu więcej martwych ciał, niż mógłby zliczyć. Mężczyzn, kobiet i dzieci. Zastrzelonych, zadźganych, uduszonych i śmiertelnie pobitych. Widział ciała świeże i takie, które przez wiele upalnych dni leżały w bagażnikach samochodów. Ale nigdy dotąd nie spotkał się z czymś podobnym Minneapolis obchodzi Nowy Rok. W tę zimną, świąteczną noc z bagażnika jadącego samochodu na ruchliwą jezdnię wypada młoda kobieta. Czy uderzając w oblodzoną nawierzchnię, żyła, czy też nie Nie wiadomo. Nie wiadomo również, kim była. Zmasakrowana twarz, brak dokumentów i śladów tożsamości uniemożliwiają identyfikację. Jeszcze jedna NN, czyli nazwisko nieznane. Jest dziewiątą bezimienną ofiarą zamordowaną w minionym roku.

Detektywi Kovac i Liska z wydziału zabójstw obawiają się, że dziewczyna jest również dziewiątą ofiarą nieuchwytnego seryjnego mordercy, Doca Holidaya.

Przemierzając środkowe stany Ameryki, zabójca wybiera ofiary całkiem przypadkowo. Porywa je w jednym mieście i pozbywa się ciał w innym. Jeśli zmasakrowana dziewczyna jest jedną z nich, to znaczy, że wprowadził do swych praktyk makabryczne urozmaicenie

Książka Dziewczyna # 9 - oprawa miękka - Wydawnictwo Harlequin Enterprises.

Książka posiada 416 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dziewczyna # 9"