pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dziesięć tysięcy żyć
Tytuł książki:

Dziesięć tysięcy żyć

Autor książki:

Michael Poore

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788381230407
ISBN: 978-83-8123-040-7
Data: 2017-10-25
31.69  44.90  13.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Najpierw żyjemy. Potem umieramy. A potem? dostajemy następną szansę?
Dziesięć tysięcy szans, dokładnie rzecz biorąc. Dziesięć tysięcy żywotów, żeby "zrobić to, jak należy". Odpowiedzieć na wszystkie wielkie pytania. Osiągnąć pełnię mądrości. I stać się Jednym ze Wszystkim.

Milo miał do tej pory dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt pięć takich szans. Zostało mu jeszcze pięć żywotów na zdobycie sobie miejsca w kosmicznej duszy. Jeśli mu się nie uda, rozpłynie się w nicości. Lecz tak naprawdę Milo pragnie jedynie spocząć na zawsze w ramionach Śmierci. Albo Suzie, jak ją nazywa.

Suzie jest nie tylko kochanką Milo podczas niezliczonych przerw między żywotami, które nasz bohater spędza w zaświatach, ale i - dosłownie - powodem, dla którego wciąż żyje. Zanurzając się w kolejnych egzystencjach, Milo marzy o dniu, kiedy nie będzie musiał już nigdy więcej jej opuszczać.

Jednak "Dziesięć tysięcy żyć" to coś więcej niż wspaniała historia miłosna. Każda podróż od kołyski do grobu pozwala Milo odkrywać kolejne fragmenty wielkiej kosmicznej układanki - jeśli tylko zdąży poskładać je na czas, zrozumie w końcu, co znaczy być częścią czegoś większego od nieskończoności. Mroczna i uwodzicielska jak książki Neila Gaimana i inteligentnie zabawna jak dzieła Kurta Vonneguta, "Dziesięć tysięcy żyć" to opowieść o wszystkim, co czyni życie głębokim, pięknym, absurdalnym i rozdzierającym.

Bo to coś więcej niż historia Milo i Suzie. To także Wasza historia.

Styl Poorea odzwierciedla eklektyczną mieszankę pisarzy: Terryego Pratchetta, Neila Gaimana, Samuela R. Delanyego i Kurta Vonneguta. Ta wspaniała powieść przypomina "Wszystko w porządku" Rona Currie. "Dziesięć tysięcy żyć" to niesamowita wyprawa w świat wyobraźni i humoru i autentycznie żywa historia.

"Booklist"

Książka "Dziesięć tysięcy żyć" - Michael Poore - oprawa twarda - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2017 r. Cena 31.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Od jutra dieta - okładka książki

Od jutra dieta

Małgorzata Mroczkowska
Samarytanin - okładka książki

Samarytanin

Dete Meserve