pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziennik Tośki Marzec. Wyspa strachów

Autor książki:

Annie Kelsey

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zielona Sowa
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380731721
ISBN: 978-83-8073-172-1
Data: 2017-02-01
Cena wydawcy: 16.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wyspa strachu to kolejna część przygód Tośki Marzec - szalonej dziewczynki z niesamowitą wyobraźnią. Tym razem Tosia ma nowe zaskakujące hobby, którym chciałaby się podzielić z resztą świata - polowanie na duchy! Podczas wycieczki szkolnej odwiedzi stary zamek, który rozbudzi wyobraźnię wszystkich dzieci - bo kto nie lubi mrożących krew w żyłach historii o nawiedzonym zamku? Tośka wpadnie na zwariowany pomysł zorganizowania wyjątkowej imprezy, która rozpocznie się dokładnie o północy. Czy dowie się, jak to jest stanąć twarzą w twarz z prawdziwym duchem?!
Jeśli chcecie poznać fascynujące przygody Tośki i jej przyjaciół, koniecznie zajrzyjcie do tej książki! Pozycja obowiązkowa dla wszystkich dzieci lubiących szalone przygody i charyzmatycznych bohaterów, którzy w lekki i zabawny sposób opowiadają swoje zwariowane historie. Oprócz wyjątkowej opowieści książka wyposażona jest w równie ciekawe i żartobliwe rysunki - to połączenie gwarantuje, że lektura wciągnie nawet najbardziej opornych młodych czytelników!

Książka "Dziennik Tośki Marzec. Wyspa strachów" - Annie Kelsey - oprawa miękka - Wydawnictwo Zielona Sowa. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2017 r.