pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Kocham tylko tak - okładka książki
Kocham tylko tak pozycja dostępna
Sto dni po ślubie - okładka książki
Sto dni po ślubie pozycja dostępna
Kino Szpak - okładka książki
Kino Szpak pozycja dostępna
Dwoje do pary - okładka książki
Dwoje do pary pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Dzień dobry, kochanie
książka:

Dzień dobry, kochanie

Dane szczegółowe:
Wydawca: OLE
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788328007772
ISBN: 978-83-2800-777-2
Data: 2014-05-13
pozycja niedostępna

Dzień dobry, kochanie - Elisa Amoruso - opis książki:

Dwie dusze, które spotykają się, rozstają, odnajdują i Prawdziwa miłość pokonuje czas i odległość. Ciepła zabawna, wyjątkowa powieść. Romantyczna jak Jeden dzień .

Rzym i Mediolan leżą daleko od siebie, a mimo to uczucie między Agnese i Lorenzem jest niczym ogień, który tli się niewielkim płomieniem, lecz się nie wypala. Poznali się, będąc jeszcze dziećmi, pewnego upalnego lata w Emilii-Romanii. Od tamtego czasu upłynęło już wiele lat, a beztroskie zabawy ustąpiły miejsca przenikliwym spojrzeniom pełnym pożądania. Zielonooka Agnese o rudych włosach dużo czasu poświęca nauce, jest uparta i marzy o tym, by zostać lekarzem. Bogaty i czarujący Lorenzo, wychowany pośród luksusów i wygód, pasjonuje się fotografią i kinem. Spędza czas na wystawnych, suto zakrapianych imprezach, uwodząc coraz to inne aktorki i modelki. Mimo to jedynym głosem, jaki chciałby słyszeć podczas samotnych nocy, jest głos Agnese. Ona potrafi słuchać, zna go jak nikt inny i umie czasem porządnie go zganić, ale też obdarzyć ciepłym słowem, nawet wtedy, gdy już świta, a w szpitalu czekają na nią pacjenci. Zostając kardiologiem, poszła za głosem swojego powołania i spełniła marzenie, które towarzyszyło jej od dziecka.

Agnese i Lorenzo przemierzają wszystkie etapy życia, wciąż spotykając się i rozstając, kochając się i oddalając się od siebie, aż do momentu, w którym przeznaczenie w końcu postanawia im pomóc...

Książka „Dzień dobry, kochanie” - oprawa miękka - Wydawnictwo OLE.

Książka posiada 352 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dzień dobry, kochanie"