pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziedzictwo. Tom 2. Odzyskana korona

Autor książki:

Monika Skabara

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366718296
ISBN: 978-83-6671-829-6
Data: 2021-01-19
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nastał nowy szef, ale przed nim cholernie wyboista droga!
Od kiedy Juri Dunajew przejął część obowiązków Saszy, myślał, że najgorsze już za nim. Co jeszcze go czeka? Pomógł przecież w przewrocie - nie w jednej, ale aż dwóch rodzinach mafijnych.

Teraz wraz z przyjacielem i prawą ręką Sergiejem osiadł w Londynie, aby stamtąd kierować rozrastającym się imperium. Bycie zwykłym żołnierzem to nic trudnego, ale rządzenie jako szef, to zupełnie inny kaliber odpowiedzialności.

Eliza Tatarczuk całe swoje życie uciekała lub ukrywała się pod kolejnymi zmyślonymi nazwiskami. Kiedy wreszcie może złapać trochę oddechu, postanawia zamieszkać w Londynie. Wie, że będzie tu bezpieczna. Przecież nie tylko ochrania ją Maksim, przy którym dorastała, ale sama potrafi dużo więcej, niż przyznałaby się nawet swojej babci. Musi tylko znaleźć pracę i przyjaciół, aby stworzyć pozory normalnego życia.

Kiedy przypadkowo nogi prowadzą ją do klubu Pandemonium, odważnie stawia wszystko na jedną kartę i daje się wciągnąć w zaskakujący, dziwny świat. Czy to ryzyko się opłaci?

Książka "Dziedzictwo. Tom 2. Odzyskana korona" - Monika Skabara - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2021 r.