pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Dzieci w Biblii
książka:

Dzieci w Biblii

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788374829502
ISBN: 978-83-7482-950-2
Data: 2019-03-12
Cena wydawcy: 21.90 złpozycja niedostępna

Dzieci w Biblii - Bogumiła Wróblewska - opis książki:

Biblia to księga dla każdego, bo o każdym Bóg pomyślał, kierując do nas swoje słowo. Pomyślał także o dzieciach, które na kartach Pisma Świętego odegrały bardzo ważną rolę. Czy wiecie, że bez pomocy jedenastoletniego Beniamina Pan Jezus nie mógłby cudownie rozmnożyć chleba? A może słyszeliście o dzielnym Dawidzie, któremu Bóg powierzył niezwykłe zadanie, lub o Samuelu, którego zbudził ze snu, żeby przekazać mu bardzo ważne wieści? Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie mogły być losy szóstki szczególnie wybranych przez Boga dzieci i czego możemy się dziś od nich nauczyć, otwórzcie tę piękną książkę i przenieście się w niesamowity świat biblijnych opowieści.

Dzieci w Biblii to wyjątkowa propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi znajdą w niej fascynujące historie dzieci, które osobiście poznały Boga. Rodzice i wychowawcy zaś mogą skorzystać z podpowiedzi autorki, jak rozmawiać z dziećmi o sprawach wiary i jak kształtować w nich wrażliwość na to, co mądre, dobre i piękne. Po każdym opowiadaniu znajdują się ciekawe i wartościowe pomysły na spędzanie czasu w rodzinnym gronie.

Bogumiła Wróblewska - z zamiłowania pisarka, z wykształcenia pedagog. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi - w szkole i przedszkolu. Autorka wydanej w Wydawnictwie e SPe książki Ważne rozmowy. Czego uczy mnie Jezus? Mieszka w Mińsku Mazowieckim.

Książka „Dzieci w Biblii” - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe.

Książka posiada 160 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dzieci w Biblii"
Bogumiła Wróblewska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: