pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dzieci Burzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Alegoria
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
EAN: 9788362248438
ISBN: 978-83-6224-843-8
Data: 2019-10-17
23.75  33.00  9.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Którego wilka w swoim sercu karmisz?
Burza uciekł z więzienia i przeszedł przez dwadzieścia sześć wymiarów, siejąc spustoszenie, po czym zniknął. Poszukują go legendarni Likwidatorzy, by zatrzymać apokalipsę. W Cesarskich Ogrodach Ukraińskich na terenie dawnego Czarnobyla ukrywa się ktoś, kto, być może, jest w stanie im pomóc. W głuszy jednego z wymiarów swój plan realizuje tajemnicza wiedźma, dysponująca listami dwojga kochanków, których miłość zniszczyła światy. Nad radioaktywną Ruiną, na terenach byłych Stanów Zjednoczonych Ameryki powiewa polska flaga, a "Polaczek" mianuje się bożym pomazańcem. Po dziurawym uniwersum włóczą się wojska burzowych pomiotów, mordując i odmieniając dusze?
Dzieci Burzy to powieść z gatunku science-fantasy. Zaawansowana technika przenika się z magią, współczesność z wiekami średnimi, mitologia z religiami monoteistycznymi; smok króluje na niebie, w ogrodach Czarnobyla kłusują konie niezwykłej rasy: fratres nivis - bracia śniegu. Dzieje się!
Magdalena Świerczek-Gryboś - rocznik 90., z wykształcenia i z natury filozofka. Bez żalu rzuciła pisanie rozprawy doktorskiej na rzecz redagowania fantastyki. Pisze, organizuje konkursy oraz imprezy kulturalne. Aktywnie udziela się w social mediach i licznych projektach literackich, szczególnie w "Fantazmatach". Uzależniona od urbexu, skażeń atomowych oraz programów o kosmosie. Badaczka twórczości Stanisława Lema. Publikowała między innymi w "Nowej Fantastyce", "Fantomie", "Gazecie Wyborczej", "Fantazmatach", "Esensji", "Snach Umarłych". Na początku 2019 roku ukazał się jej pełnoprawny debiut książkowy, powieść sci-fi Openminder.

Książka "Dzieci Burzy" - Magdalena Świerczek-Gryboś - oprawa miękka - Wydawnictwo Alegoria. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.75 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]