pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dzieci Babilonu
Tytuł książki:

Dzieci Babilonu

Autor książki:

Shirman Stoone

Dane szczegółowe:
Wydawca: Góra Karmel
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788394049324
ISBN: 978-83-9404-932-4
Data: 2015-08-26
22.72  32.90  10.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

To przyszły światowy megabestseller. Jest pewne, że poróżni wielu ludzi na ziemskim globie. Przyzwyczajeni do stereotypów w konsumpcyjnym świecie mieszkańcy niebieskiej planety nie dostrzegają większych zagrożeń. Ludziom jednak grozi niewyobrażalne niebezpieczeństwo. Cicha zmowa wąskiej grupy najbardziej wpływowej finansjery zaczyna tworzyć Nowy Porządek Świata (NPŚ). Cel tajnej organizacji został określony: zniewolić globalnie ludzi za pomocą mikroczipów i kontrolować ich umysły.

Książka Dzieci Babilonu" to nie fantastyka. Czarny scenariusz, w którym człowiek staje się kontrolowaną przez komputer biomaszyną, jest pisany na naszych oczach. Biblijne apokaliptyczne proroctwo o tym, że nikt nie kupi ani nie sprzeda, kto nie ma znamienia bestii na czole lub ręce, powoli się urzeczywistnia. To ewidentna zapowiedź końca świata, ale zanim do tego dojdzie, ma sie pojawić OSTATNI PROROK. Biblia nazywa go Eliaszem.

Czy prorok zdemaskuje religijne odstępstwa i przywróci Bogu właściwy szacunek? Czy uda mu się wyprowadzić ludzi z duchowej Niewoli Babilońskiej? A może już się pojawił? Kim jest Shiram Stoone? Co to jest Waga Dusz? Przeczytaj tę książkę! Stań po stronie prawdy! Walcz o własne życie!

Książka "Dzieci Babilonu" - Shirman Stoone - oprawa miękka - Wydawnictwo Góra Karmel. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2015 r. Cena 22.72 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Summoner. Początek - okładka książki

Summoner. Początek

Taran Matharu
Ukryty Wymiar - okładka książki

Ukryty Wymiar

Stanisław Szwast
Serafina - okładka książki

Serafina

Rachel Hartman
Universum - okładka książki

Universum

D.K. Dantez
Pustka Ewolucja. Tom 3 - okładka książki

Pustka Ewolucja. Tom 3

Peter F. Hamilton