pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dzieci Babilonu

Autor książki:

Shirman Stoone

Dane szczegółowe:
Wydawca: Góra Karmel
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788394049324
ISBN: 978-83-9404-932-4
Data: 2015-08-26
24.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

To przyszły światowy megabestseller. Jest pewne, że poróżni wielu ludzi na ziemskim globie. Przyzwyczajeni do stereotypów w konsumpcyjnym świecie mieszkańcy niebieskiej planety nie dostrzegają większych zagrożeń. Ludziom jednak grozi niewyobrażalne niebezpieczeństwo. Cicha zmowa wąskiej grupy najbardziej wpływowej finansjery zaczyna tworzyć Nowy Porządek Świata (NPŚ). Cel tajnej organizacji został określony: zniewolić globalnie ludzi za pomocą mikroczipów i kontrolować ich umysły.

Książka Dzieci Babilonu" to nie fantastyka. Czarny scenariusz, w którym człowiek staje się kontrolowaną przez komputer biomaszyną, jest pisany na naszych oczach. Biblijne apokaliptyczne proroctwo o tym, że nikt nie kupi ani nie sprzeda, kto nie ma znamienia bestii na czole lub ręce, powoli się urzeczywistnia. To ewidentna zapowiedź końca świata, ale zanim do tego dojdzie, ma sie pojawić OSTATNI PROROK. Biblia nazywa go Eliaszem.

Czy prorok zdemaskuje religijne odstępstwa i przywróci Bogu właściwy szacunek? Czy uda mu się wyprowadzić ludzi z duchowej Niewoli Babilońskiej? A może już się pojawił? Kim jest Shiram Stoone? Co to jest Waga Dusz? Przeczytaj tę książkę! Stań po stronie prawdy! Walcz o własne życie!

Książka "Dzieci Babilonu" - Shirman Stoone - oprawa miękka - Wydawnictwo Góra Karmel. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2015 r. Cena 24.42 zł. Zapraszamy na zakupy!