pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dwór miodu i popiołu. Trylogia miodu i lodu. Tom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: NoweStrony
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 308 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381788700
ISBN: 978-83-8178-870-0
Data: 2022-07-01
30.45  41.90  11.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Natychmiastowy bestseller. Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black! Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył. Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku mieszaniec nie ma praktycznie żadnych praw. W sekretnym, magicznym miejscu nazywanym Underhill Alli od lat jest szkolona na wojownika. Każdego dnia podczas morderczych treningów może stracić życie. Pewnego razu wydarza się coś niewyobrażalnego. Underhill się zapada i nikt nie może już do niego wejść. Tracąc więź z magiczną krainą, fae wpadają w szał. Tylko Alli wie, kto jest za to odpowiedzialny i szybko się orientuje, że jedyne, co może teraz zrobić, to uciekać. Musi znaleźć odpowiedź na to, jakim cudem tak magiczne miejsce zostało zniszczone. Zadania z pewnością nie ułatwi fakt, że jest ścigana przez zabójczo przystojnego mężczyznę, który kiedyś był obiektem jej westchnień. Opis pochodzi od Wydawcy.

Książka "Dwór miodu i popiołu. Trylogia miodu i lodu. Tom 1" - Shannon Mayer,Kelly St. Clare - oprawa Miękka - Wydawnictwo NoweStrony. Książka posiada 308 stron i została wydana w 2022 r. Cena 30.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]