pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Duchowe przyczyny chorób chronicznych

Autor książki:

Andreas Winter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373779204
ISBN: 978-83-7377-920-4
Data: 2018-05-11
28.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Techniki uzdrawiania psychiki
Zdecydowana większość chorób ma podłoże psychiczne. Alergie, migreny, zaburzenia snu, a nawet rak, oraz wiele chorób przewlekłych, mogą ustąpić po odpowiednim przepracowaniu pewnych zdarzeń z życia. Autor opracował metodę, która łączy medycynę duchową z nauką i przyniosła uzdrowienie tysiącom ludzi. W tej książce opisuje techniki uzdrawiania psychiki, która ma ogromny wpływ na ciało.

Nie lecz choroby tylko informacje
Człowiek latami może bezskutecznie przyjmować leki przeciw depresji. Jednak gdy tylko rozpozna psychiczny powód swojego stanu zdrowia i przepracuje go, nagle staje się całkowicie zadowolony i wolny od cierpień. Depresja okazuje się nie być żadnym zaburzeniem przemiany materii, ale kryjącym się głęboko lękiem, który wpływa na przemianę materii w mózgu. Teraz nie dziwi fakt, dlaczego tak zwani cudowni uzdrowiciele, akupunkturzyści, szamani, uzdrowiciele kwantowi, hipnoterapeuci, choreo-, muzyko- i chromoterapeuci w kilka minut mogą sprawić, że cierpienia znikają. Nie leczą oni chorób, ale informacje. Przekonaj się, jak wiele chorób duszy i ciała można w ten sposób uzdrowić.

Wiedza znaczy zdrowie!

Książka "Duchowe przyczyny chorób chronicznych" - Andreas Winter - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.61 zł. Zapraszamy na zakupy!