pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Duchowe nauki Awatarów. Pradawna mądrość dla Nowego Świata

Autor książki:

Jeffrey Armstrong

Dane szczegółowe:
Wydawca: Illuminatio
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788362476251
ISBN: 978-83-6247-625-1
Data: 2013-08-09
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Za sprawą nauki i technologii zaburzyliśmy równowagę Natury i staliśmy się zbyt potężni, by móc dalej, często nieodpowiedzialnie używać posiadane przez nas środki i umiejętności.

Z pomocą przychodzą nam Awatarowie. Ich celem jest uratowanie i uzdrowienie Matki Ziemi oraz przypomnienie nam, że jesteśmy istotami pochodzącymi z Wymiaru Transcendentalnego, które powinny prowadzić uczciwe życie dla dobra wszystkich żywych istot. Awatarowie przekazują nam swe nauki poprzez nawiązywanie osobistych, pełnych miłości relacji z ludźmi. Występują w roli naszych służących, dzieci, przyjaciół, małżonków czy kochanków. Nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że obcujemy z Awatarem - Bogiem, Istotą Najwyższą - który przychodzi do nas pod postacią innego człowieka.

Od nas zależy, czy współczesna nauka zjednoczy się z najgłębszymi tradycjami naszych przodków, przeobrażając nasz świat w spokojne i zrównoważone miejsce, aby w ten sposób zapewnić przyszłym pokoleniom bezpieczeństwo warunki do dalszego rozwoju.

Namaste, widzę cię jako piękną Boską Istotę, której wieczna świadomość przenika twe ciało i umysł i lśni blaskiem twej prawdziwej jaźni.

Kłaniam się przed tą transcendentalną istotą, która jest prawdziwym tobą.

Książka "Duchowe nauki Awatarów. Pradawna mądrość dla Nowego Świata" - Jeffrey Armstrong - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Illuminatio. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2013 r.