pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Duchowa misja Polski. Proroctwa i wizje
Tytuł książki:

Duchowa misja Polski. Proroctwa i wizje

Autor książki:

Wincenty Łaszewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 282 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788380794764
ISBN: 978-83-8079-476-4
Data: 2019-09-19
Obniżka! 21.24  35.00  13.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Duchowa misja Polski
Wincenty Łaszewski

Wielki naród - grzeszników. Tyle razy przyszło nam zawieść oczekiwania Nieba ale Opatrzność wciąż pokłada w nas swoje nadzieje. Dlaczego właśnie my? Jaka jest nasza misja? Dlaczego pan Bóg wysyła do nas swoich proroków, by nam o niej przypominali?
Dawne proroctwa zapowiadają, że polski naród dożyje ostatniej starości świata. Będzie pracował ku Bożej chwale jeszcze w ostatnim dniu historii stworzenia - jeżeli tylko pozwolimy Bogu na spełnienie się Jego planów.

Wypełni się nasza narodowa misja. Pojawi się "iskra". Bóg dojrzy ogień, który zabłyśnie wśród nas. Rozleje się po świecie i zapłonie. Czym będzie ów ogień? Czy będzie to dla Boga znak, że "wypełniło się", że Kościół i świat zostały napełnione Duchem, jak po brzegi była Nim wypełniona Maryja?
Zgodnie z zapowiedzią wielkiego papieża Jana Pawła II dzięki iskrze z Polski Jezus będzie mógł znów przyjść na ziemię. Tak jak przygotowana na Jego narodzenie była Maryja, tak przygotowany na Jego przyjście będzie Kościół - uświęciciel świata.

PROROCTWA I WIZJE
Świadkowie tajemnicy, którym dane było zajrzeć za zasłonę czasu,opisani w książce: Americo Lopez-Ortiz, Marie Taigi, Elena Aiello, Elena Leonardi, Ojciec Pio, ojciec Eustachiusz, Nimfa Suchońska, Mikołaj Sikatka, Wanda Malczewska, Jan Cieplak, bł. Bronisław Markiewicz, "Podlasianka"
Święci i wizjonerzy: Św. Faustyna Kowalska, August Kardynał Hlond, Stefan Kardynał Wyszyński, Zofia Nosko, Czesław Klimuszko, Giulio Mancinelli, Lodovic Rocca, Zy, Łucja dos Santos, Teresa Neumann, Luciano Guerra, Małgorzata Alacoque, John Haffert, ks. Jan Bosko, Cindy Jacobs, abp. Zygmunt Szczęsny Feliński, Rozalia Celakówna
BOŻA MISJA DLA ŚWIATA - W RĘKACH POLAKÓW.

"

Książka "Duchowa misja Polski. Proroctwa i wizje" - Wincenty Łaszewski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 282 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Wincenty Łaszewski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Niewidzialna wojna - okładka książki

Niewidzialna wojna

Wincenty Łaszewski
Produkty podobne:
Dialog ekumeniczny a missio Ecclesiae - okładka książki

Dialog ekumeniczny a missio Ecclesiae

Marek P. Chojnacki OCist, ks. Józef Morawa, Andrzej A. Napiórkowski OSPPE (red.)
Misja w Polsce jako problem międzykościelny - okładka książki

Misja w Polsce jako problem międzykościelny

Tadeusz J. Zieliński (red.)