pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Duch święty. Wprowadzenie
Tytuł książki:

Duch święty. Wprowadzenie

Autor książki:

John Bevere, Addison Bevere

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788365553225
ISBN: 978-83-6555-322-5
Data: 2016-12-16
24.20  32.00  7.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przez trzy lata uczniowie byli z Jezusem, chodzili z Nim i słuchali wszystkiego, co mówił. Pomimo to Jezus powiedział, że lepiej będzie, jeśli odejdzie, aby mógł posłać Ducha Świętego (Ewangelia Jana 16:7, 13-14). Jeśli to było prawdziwe w przypadku uczniów, którzy każdy dzień spędzali z Jezusem, o ileż bardziej my potrzebujemy, aby Duch Święty towarzyszył nam w codziennym życiu?
Niestety, Duch jest często niezrozumiany, a wiele osób nie ma pojęcia o tym, kim jest i jak się przejawia. Duch Święty jest często przedstawiany jako coś "dziwnego". Biblia jednak wyraźnie stwierdza, że Duch nie jest czymś. On jest kimś - osobą, która obiecała, że nigdy cię nie opuści. W tej interaktywnej książce John Bevere zaprasza cię do osobistego odkrycia najbardziej lekceważonej i niezrozumiałej osoby w Kościele: Ducha Świętego.

Nie przegap niesamowitego wprowadzenia.

JOHN BEVERE i jego żona są założycielami organizacji Messenger International. John to kaznodzieja i jeden z najpopularniejszych autorów. Śmiało i żarliwie przedstawia poselstwo bezkompromisowej prawdy.

Jego pragnieniem jest wspieranie lokalnych kościołów i liderów, niezależnie od położenia, języka czy sytuacji finansowej. Jego materiały zostały już przetłumaczone na ponad 60 języków. Gdy John przebywa w domu, stara się przekonać Lisę do golfa, spędza czas ze swoimi czterema synami, synową i wnukami.

Książka "Duch święty. Wprowadzenie" - John Bevere, Addison Bevere - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2016 r. Cena 24.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
John Bevere, Addison Bevere - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
W odpowiedzi na dar Krzyża - okładka książki

W odpowiedzi na dar Krzyża

Andrzej Derdziuk OFMCap, Tomasz Mantyk OFMCap
Krótka historia Ducha Świętego - okładka książki

Krótka historia Ducha Świętego

Ks. Hyacinthe Vulliez
Produkty podobne:
Życie Duchem - okładka książki

Życie Duchem

Winfried Wermter CPPS
Poznaj, aby kochać - okładka książki

Poznaj, aby kochać

ks. Marian Polak CSMA