pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Drzwi do przeszłości
Tytuł książki:

Drzwi do przeszłości

Autor książki:

Monika Ofman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 196 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381475907
ISBN: 978-83-8147-590-7
Data: 2019-10-11
18.39  26.99  8.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Drzwi do przeszłości - opis książki:

Poruszająca opowieść o tym, że szczęścia warto szukać w każdym wieku.

Oto historia Marty i Wiktorii - matki i córki, które mimo dzielących je różnic starają się być dla siebie wsparciem we wszystkich trudnych chwilach. A tych będzie sporo, szczególnie w życiu nastoletniej Wiktorii, próbującej odnaleźć własną receptę na szczęście i mężczyznę, z którym będzie mogła założyć prawdziwy dom. Tymczasem los podaruje Marcie sposobność, by skonfrontować się z przeszłością i uczuciami, które wciąż się w niej tlą. Co zmieni w niej spotkanie z ukochanym sprzed lat? Czy uda się jej w końcu zamknąć drzwi do przeszłości?
Starsza, elegancka pani, przechadzająca się alejką obok, kątem oka spostrzegła nastolatkę ściskającą coś kurczowo w delikatnych dłoniach. Podeszła bliżej i zapytała, czy może się przysiąść.

Nie usłyszała odpowiedzi, ale widząc twierdzące kiwnięcie głową, spoczęła obok młodej nieznajomej.

Przerwała chwilę milczenia, pytając troskliwie:
- Coś się stało? Może mogłabym ci jakoś pomóc?
- To długa historia - odpowiedziała cicho nastolatka.

- Tak się składa, że mam czas. - Kobieta uśmiechnęła się serdecznie. Wiktoria uniosła więc z kolan zapisany notatnik i wyjaśniła, że trochę się wzruszyła.

- Na strychu w domu rodziców znalazłam zapisany zeszyt. - Dłonią wskazała na ten, który trzymała właśnie w drugiej ręce, po czym kontynuowała: - Po charakterze pisma odgadłam, kto jest jego autorką. Zaintrygowana pierwszymi stronami opowiadania postanowiłam przejść się do parku i w spokoju dokończyć lekturę. Mama nigdy nie opowiadała mi tej historii. Nie wiem sama, dlaczego mówię pani o tym wszystkim - wyraziła lekkie zakłopotanie.

Monika Ofman, urodzona w 1982 roku w Rykach, mężatka, z wykształcenia ekonomistka. Po bolesnych doświadczeniach zmuszona była do rezygnacji z pracy. Zamiast złamać się i poddać, wybrała walkę o siebie i swoje marzenia. Zrealizowała marzenie sprzed lat i napisała książkę, dzięki której uporała się z przeszłością i znalazła odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań.

Książka "Drzwi do przeszłości" - Monika Ofman - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 196 stron i została wydana w 2019 r. Cena 18.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]