pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Drzewo do samego nieba
Tytuł książki:

Drzewo do samego nieba

Autor książki:

Maria Terlikowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788375173413
ISBN: 978-83-7517-341-3
Data: 2019-10-02
14.62  22.97  8.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wydanie Drzewa do samego nieba kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Świetnym dodatkiem są gry i zabawy, które gwarantują mile spędzony czas!
Wdrapanie się na drzewo nie jest łatwe, tym bardziej na tytułowe drzewo do samego nieba... Odważnym braciom Lichockim jednak nic nie jest straszne. Chłopcy odkrywają kolejne konary drzewa, przy okazji dobrze się bawiąc. Na każdym poziomie czeka na nich nowa przygoda.

Mali rycerze, z niepospolitą wyobraźnią i wsparciem życzliwych im osób, odznaczą się szlachetnymi czynami. Opowiadanie nie tylko uczy wartościowych postaw, pokazuje, jak ważna jest wspólnota i przyjaźń, obcowanie z przyrodą, ale pozwala również na puszczenie wodzy fantazji, błądzącej wśród zielonych liści.

Dzięki pełnemu opracowaniu zawartemu w tym wydaniu lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

Książka "Drzewo do samego nieba" - Maria Terlikowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2019 r. Cena 14.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Drzewo do samego nieba"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Dziewczynka z parku - okładka książki
Dziewczynka z parku Barbara Kosmowska
Sposób na Elfa - okładka książki
Sposób na Elfa Marcin Pałasz
Produkty podobne:
Drzewo do samego nieba - okładka książki
Drzewo do samego nieba Maria Terlikowska
Pamiętnik Czarnego Noska - okładka książki
Pamiętnik Czarnego Noska Janina Porazińska
Duch starej kamienicy - okładka książki
Duch starej kamienicy Anna Onichimowska