pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droższa niż diamenty / Paryski skandal Seria: Światowe Życie Duo

Autor książki:

Chantelle Shaw, Amanda Cinelli

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harlequin Enterprises
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 107x170 mm
EAN: 9788327630971
ISBN: 978-83-2763-097-1
Data: 2017-10-05
pozycja niedostępna

Opis książki:

Cruz Delgado, pracownik kopalni diamentów w Brazylii, i Sabrina Brancroft, angielska arystokratka, pokochali się od pierwszego wejrzenia. Jednak ich romans szybko się skończył. Gdy po dziesięciu latach Cruz przyjeżdża do Anglii, sytuacja jest dokładnie odwrotna - on jest milionerem, właścicielem kopalni, a Sabrina z trudem wiąże koniec z końcem. Cruz pada na pomysł, jak odegrać się na Sabrinie za to, że kiedyś go odrzuciła?
Cały Paryż obiega sensacyjna wiadomość, że znany w świecie mody włoski milioner Rigo Marchesi ma z aktorką Nicole Duvalle nieślubne dziecko, którego nie uznaje. Ten fakt psuje mu opinię, a co za tym idzie - zagraża interesom. Rigo jest pewien, że dziecko nie jest jego, ale musi jak najszybciej ratować swój wizerunek Na potrzeby mediów wymyśla romantyczną historię, która ma się zakończyć ślubem?

Książka "Droższa niż diamenty / Paryski skandal Seria: Światowe Życie Duo" - Chantelle Shaw, Amanda Cinelli - oprawa miękka - Wydawnictwo Harlequin Enterprises. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2017 r.