pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Drewniane figurki. W zagrodzie

Autor książki:

Natalia Kawałko-Dzikowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: AWM
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 6 s.
Wymiar: 210x210 mm
EAN: 9788381813310
ISBN: 978-83-8181-331-0
Data: 2023-09-06
32.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Książeczka kartonowa zawiera DREWNIANE FIGURKI do aktywnego czytania i zabawy.

Wspiera wszechstronny rozwój dziecka - pobudza WYOBRAŹNIĘ. Prezentuje sympatycznych WIEJSKICH BOHATERÓW: traktor i zwierzęta. Zawiera krótkie teksty, pytania i wesołe ilustracje.

Książka zabiera małych czytelników NA WIEŚ. Ich przewodnikiem jest traktor, który na kolejnych kartach książki spotyka swoich przyjaciół - wiejskie zwierzęta. Publikacja, dzięki umieszczonym na każdej rozkładówce PYTANIOM, zachęca dzieci do aktywności. Na wysuwanej wkładce mali czytelnicy znajdą elementy do WYSZUKIWANIA. Do książki dołączone zostały cztery DREWNIANE FIGURKI wiejskich zwierząt i traktora, które posłużą podczas czytania książki (na każdej stronie znajdują się specjalne wycięcia, w których należy umieścić wybraną figurke) oraz do niezależnej zabawy.

Książka
-Zachęca do AKTYWNEGO CZYTANIA
-zapoznaje z różnymi ZWIERZĘTAMI WIEJSKIMI
-rozwija WYOBRAŹNIĘ
-wzbogaca SŁOWNICTWO

Drewniane figurki
Seria książeczek z drewnianymi figurkami. Wprowadza w świat pojazdów budowlanych i wsi. Uwagę przyciągają SYMPATYCZNE ILUSTRACJE, WESOŁE TEKSTY I AKTYWIZUJĄCE PYTANIA.

Książka "Drewniane figurki. W zagrodzie" - Natalia Kawałko-Dzikowska - oprawa twarda - Wydawnictwo AWM. Książka posiada 6 stron i została wydana w 2023 r. Cena 32.06 zł. Zapraszamy na zakupy!