pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim...
Książki »
Tytuł książki:

Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dzieci

Autor książki:

Anna C. Salter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 150x200 mm
EAN: 9788372781444
ISBN: 83-7278-144-3
Data: 2010-10-21
28.09  39.00  10.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dzieci - Anna C. Salter - opis książki:

Druga ukazująca się po polsku książka Anny Salter (pierwsza nosiła tytuł "Pokonywanie traumy" i dotyczyła leczenia dorosłych ofiar wykorzystania seksualnego w dzieciństwie) przynosi porcję rzetelnej wiedzy na temat tego, kim są i jak działają przestępcy seksualni. Autorka uświadamia rodzicom i opiekunom dzieci, że napastnikami są nie tylko osoby obce - częściej zdarza się, że molestowania dopuszczają się ludzie zaprzyjaźnieni z rodzicami lub zawodowo opiekujący się dziećmi, które w umiejętny sposób zdobywają zaufanie i przez długi czas nie są o nic podejrzewani. Anna Salter zwraca też uwagę na to, jakie zagrożenie niesie Internet i jak czujni powinni być rodzice pozwalający z niego korzystać swoim dzieciom.

Książka „Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dzieci” - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2005 r. Cena 28.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Mieć czy być? - okładka książki
Mieć czy być? Maria Gałkowska-Jakubik