pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Dowiesz się ostatnia
książka:

Dowiesz się ostatnia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788380971554
ISBN: 978-83-8097-155-4
Data: 2017-06-20
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Dowiesz się ostatnia - Melissa Hill - opis książki:

Życie pisze bardziej zaskakujące historie niż najlepsi autorzy bestsellerów? Eve Callaghan zawsze chciała mieć męża, dom, dzieci. Natomiast jej starsza siostra, Sam, pragnęła zostać znaną dziennikarką. Eve mieszka w Dublinie, od ponad ośmiu lat jest w związku z ukochanym mężczyzną, mają dwójkę dzieci, ale Liam nie pali się do małżeństwa. Sam, ceniona felietonistka poczytnego londyńskiego tygodnika, dzięki dwóm wydanym książkom stała się sławna. Jej chłopak nalega na ślub, lecz nie jest pewna, czy chciałaby już założyć rodzinę. A poza tym nie bardzo widzi siebie w roli gospodyni domowej przy mężu? I bardzo współczuje młodszej siostrze, która jej zdaniem zaharowuje się na śmierć, dbając o dom, dzieci i samolubnego partnera. Któregoś dnia Sam wpada na pewien pomysł: podczas nieobecności Liama na kilka dni zajmie miejsce Eve, wypełniając jej obowiązki, a w tym czasie młodsza siostra pojedzie na zasłużony odpoczynek do Londynu. Dzięki temu obie będą mogły się zastanowić, czego chcą od życia. Żadna z nich nawet sobie nie wyobraża, co wyniknie z tej niewinnej zamiany ról? A na drugiej półkuli, w Sydney, Brooke Reynolds, redaktorka znanego wydawnictwa, promującego literaturę kobiecą, z zapartym tchem śledzi historię obu sióstr? Fantastyczna lektura na lato. "Heat" Dreszczowiec, którego nie odłożysz, póki nie przeczytasz.

"Woman"
Więcej zwrotów i przełomów, niż na kolejce górskiej. "Mail on Sunday"
Tej książki nie sposób odłożyć, doskonała lektura na urlop. Rewelacyjna. "Sunday Independent" Słodko-gorzka opowieść wprawiająca w świetny nastrój. Równie miła, jak ploteczki z koleżanką. "New Woman" Tym razem Hill przeszła samą siebie. The last to know to mądra, zajmująca opowieść, która spodoba się rzeszom stałych wielbicieli i zdobędzie wielu nowych zwolenników. Dowodzi, jak świetną jest autorką jest Hill. "Irish Independent"
Melissa Hill mieszka z mężem Kevinem, córką Claire i psem Homerem w Blackrock w hrabstwie Dublin. Jest autorką powieści obyczajowych - zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów, przetłumaczono je na 25 języków.

Książka „Dowiesz się ostatnia” - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński.

Książka posiada 488 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dowiesz się ostatnia"
Melissa Hill - autor m.in.:
Produkty podobne:
Dwie rodziny - okładka książki
Dwie rodziny Joanna Miszczuk
Moja słodka Audrina - okładka książki
Moja słodka Audrina Virginia C. Andrews
Chmury z keczupu - okładka książki
Chmury z keczupu Annabel Pitcher