pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Doskonałe dziedzictwo

Autor książki:

Penny Vincenzi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 704 s.
Wymiar: 215x133 mm
EAN: 9788380314672
ISBN: 978-83-8031-467-2
Data: 2016-09-21
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nowa powieść autorki światowych bestsellerów
House of Farrell to słynna na świecie firma kosmetyczna prowadzona przez założycielkę, legendarną Athinę Farrell. W eleganckim sklepie w Berkeley Arcade lojalna Florence Hamilton sprzedaje kosmetyki firmy, zachowując wielką dyskrecję. Wszystkie sekrety są u niej bezpieczne.

Sytuacja się jednak zmienia i wspaniała niegdyś firma podupada. Wkracza Bianca Bailey, przebojowa bizneswoman, matka trojga dzieci. Spiera się z Athiną, rzuca wyzwanie Florence. Mimo to wszystkie trzy kobiety pragną tego samego - aby firma przetrwała i odniosła sukces.

Cudownie wciągające, idealne, by zwinąć się z nimi w kłębek.

Barbara Taylor Bradford
Penny Vincenzi to więcej niż skarb narodowy, to narodowa przyjemność! Jej książki to drzwi do świata dramatu, splendoru, nikczemności i miłości.

Santa Montefiore
Wciągająca, wspaniale łączy staroświecką umiejętność snucia zajmujących opowieści ze współczesnym wyczuciem głębi emocjonalnej i wnikliwością.

Elizabeth Buchan
Ach, cóż za rozkosz. Bezwstydnie nie mogłam się oderwać, niczym od najlepszych plotek.

Kate Saunders, "Saga Magazine"
Olśniewające, wzruszające, czasami skłaniające do łez. A do tego niepozbawione odrobiny pikanterii. Hura!
"Heat"
Jak kieliszek szampana: musujące i takie pyszne, że nie chce się skończyć.

"Daily Express"
Droga Penny! Czy nie mogłabyś po prostu zadbać, by następna książka była nieco dłuższa? Wówczas my, twoje wierne czytelniczki, będziemy mogły zagłębiać się w powieść Vincenzi bez wszechogarniającego smutku, gdy dojdziemy do końca.

"Daily Express"

Penny Vincenzi jest autorką kilkunastu bestsellerów, z których najbardziej znane to: "Wystarczy chwila", "Niebywały skandal", "Chwila zapomnienia", "Decyzja". Zanim zajęła się wyłącznie pisaniem, pracowała jako dziennikarka w czasopismach "Vouge", "Tatler" i "Cosmoplitan". Była pierwszą szefową działu mody we wpływowym czasopiśmie dla kobiet "Nova", nazywanym w Wielkiej Brytanii "biblią stylu". Penny ma cztery córki i dzieli swój czas między Londyn i południową Walię.

Książka "Doskonałe dziedzictwo" - Penny Vincenzi - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 704 stron i została wydana w 2016 r.