pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dom przy Foster Hill

Autor książki:

Wright Jaime Jo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365843517
ISBN: 978-83-6584-351-7
Data: 2018-08-28
32.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kaine Prescott dobrze wie, co to śmierć. Dwa lata temu straciła męża, a jej błagania o przeprowadzenie śledztwa w sprawie jego podejrzanego wypadku trafiły w próżnię. Rozpaczliwa potrzeba rozpoczęcia nowego życia skłania Kaine do kupienia w ciemno starego domu w miasteczku w stanie Wisconsin, z którego pochodził jej dziadek. Jednak rzut oka na ten upiorny opuszczony dom wystarcza, by natychmiast zwątpiła w słuszność swej pochopnej decyzji. A kiedy mroczne sekrety domostwa wypływają na wierzch, Kaine jest zmuszona zmierzyć się z przerażającą prawdą, że już nie ma gdzie się ukryć.

Sto lat wcześniej dom na Foster Hill kojarzy się Ivy Thorpe jedynie z bolesnymi wspomnieniami. Gdy w jego pobliżu zostaje znaleziona nikomu nieznana martwa kobieta, Ivy czuje się w obowiązku odkryć jej tożsamość. Poszukiwania wiodą ją na niebezpieczny grunt, wskrzeszając przykre wspomnienia i wymuszając odnowienie znajomości z mężczyzną, który kiedyś złamał jej serce. Czy Ivy zdoła rozwiązać zagadkę i na nowo odnaleźć nadzieję, zanim kolejna osoba - na przykład ona - straci życie?

Książka "Dom przy Foster Hill" - Wright Jaime Jo - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2018 r. Cena 32.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.