pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Dokumenty ofertowe w zamówieniach
Dokumenty ofertowe w zamówieniach publicznych 108.39 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Dokumenty od wykonawców po nowelizacji ustawy PZP. Seria: Ocena ofert
książka:

Dokumenty od wykonawców po nowelizacji ustawy PZP. Seria: Ocena ofert

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Prawa Polskiego
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
EAN: 9788326940729
ISBN: 978-83-2694-072-9
Data: 2015-08-11
pozycja niedostępna

Dokumenty od wykonawców po nowelizacji ustawy PZP. Seria: Ocena ofert - Andrzela Gawrońska-Baran, Klaudyna Saja-Żwirkowska - opis książki:

W celu wyeliminowania dowolności żądania przez zamawiającego dokumentów zarówno od podmiotów krajowych, jak i zagranicznych, ustawodawca określił w formie rozporządzenia katalog dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy - chodzi o rozporządzenie prezesa Rady Ministrów z 19 lutego 2013 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane. Rozporządzenie to szczegółowo precyzuje, jakich dokumentów zamawiający może żądać od podmiotów zagranicznych. Jednak pomimo tego, często na tym tle wynikają spory między zamawiającymi a wykonawcami.

W publikacji przedstawiamy: szczegółowe informacjie na temat tego, jakich dokumentów może żądać zamawiący, odpowiedzi ekspertów na najczęściej pojawiające się wątpliwości, omówienia wyroków KIO.

Książka „Dokumenty od wykonawców po nowelizacji ustawy PZP. Seria: Ocena ofert” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Prawa Polskiego.

Książka posiada 64 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dokumenty od wykonawców po nowelizacji ustawy PZP. Seria: Ocena ofert"
Andrzela Gawrońska-Baran, Klaudyna Saja-Żwirkowska - autor m.in.:
Najważniejsze aspekty elektronizacji - okładka książki
Najważniejsze aspekty elektronizacji zamówień... Andrzela Gawrońska-Baran, Agata Smerd, Rafał Baczewski, Krzysztof Hodt, Karol Jaworski;
Wzory dokumentów w zamówieniach - okładka książki
Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych Agata Hryc-Ląd, Andrzela Gawrońska-Baran, Kamil Adamiec, Małgorzata Śledziewska;