pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dogonić rozwiane marzenia
Tytuł książki:

Dogonić rozwiane marzenia

Autor książki:

Elizabeth Flock

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mira
Rok wyd.: 2011
Oprawa: twarda
Ilość stron: 316 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788323877769
ISBN: 978-83-23877-76-9
Data: 2011-06-15
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?
Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił? 26.90 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Lewa strona życia
Lewa strona życia 26.33 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Trudna miłość
Trudna miłość 23.16 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Trudna miłość
Trudna miłość 9.91 zł pozycja dostępna!

Dogonić rozwiane marzenia - Elizabeth Flock - opis książki:

Poruszająca opowieść o tym, jak trudną sztuką jest pogodzenie się z losem, którego czasami nie sposób zmienić. Każdy dzień Samanthy Friedman jest taki sam. Kiedyś niezależna i odnosząca sukcesy, dziś jest przede wszystkim mamą trójki dzieci. Zajęta wypełnianiem nudnych domowych obowiązków, musi wciąż przypominać sobie, że parę lat temu tego właśnie najbardziej pragnęła. To, co wydawało się spełnieniem marzeń, stało się męczącą codziennością. Odpowiedzialność za podjęte decyzje przytłacza ją coraz bardziej.
Cammy, 17-letnia córka Samanthy, przechodzi okres buntu. Poczucie wyobcowania nasila się, kiedy Cammy dowiaduje się, że została adoptowana. Szuka akceptacji, obracając się w podejrzanym towarzystwie. Wszystkie swoje przeżycia opisuje w dzienniku - poetyckim zapisie bolesnej samotności.
Matka i córka - obce dla siebie, marzą o tym samym. Dla Samanthy ucieczką od rzeczywistości są spotkania z przystojnym nieznajomym, podsycane pragnieniem, by poczuć cokolwiek. Dla Cammy obsesyjne poszukiwania biologicznej matki i wiara, że stworzą udaną rodzinę. W rozpaczliwym buncie sięga po narkotyki i szuka bliskości w przygodnym seksie, by wreszcie nic nie czuć.
Punktem zwrotnym dla Samanthy i Cammy okaże się dzień, który miał niczym nie różnić się od poprzednich. Dzień pełen dramatycznych wydarzeń, które zmienią ich życie na zawsze.

Książka „Dogonić rozwiane marzenia” - oprawa twarda - Wydawnictwo Mira. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Elizabeth Flock - autor m.in.: