pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Do wolności od negatywności. czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje...
Tytuł książki:

Do wolności od negatywności. czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię

Autor książki:

Agnieszka Ornatowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 108 s.
EAN: 9788328369535
ISBN: 978-83-2836-953-5
Data: 2020-11-05
21.31  29.90  8.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Z ciemnej na jasną stronę życia
Nawet najwięksi optymiści miewają od czasu do czasu myśli czarne i ponure. Wszystkich nas dopadają negatywne emocje. Złość, strach, smutek to wręcz codzienność wielu osób. Co zrobić z nadmiarem negatywnych emocji Jak sobie z nimi poradzić Okazuje się, że jest na to sposób - najlepiej traktować je jak znaki ostrzegawcze, które Ci mówią, że coś dzieje się nie tak, jak tego chcesz.

Szkoda czasu, energii, inteligencji i zdrowia na ciemne myśli oraz związane z nimi negatywne emocje. Szkoda tym bardziej, że wszystko to można odmienić. Ciemność przekuć w jasność, negatyw zmienić w pozytyw, utraconą energię odzyskać i zwielokrotnić po to, by żyć pełniej, efektywniej i po prostu szczęśliwiej. Jak to zrobić Z pomocą przychodzą opisane w tej książce techniki, strategie działania i medytacje, które pozwolą Ci samodzielnie decydować, o czym i jak chcesz myśleć.

A pierwszym krokiem do uzyskania wolności od negatywności jest uświadomienie sobie, że to Ty rządzisz swoim wewnętrznym światem, że tylko Ty możesz na niego wpływać...

O autorze
Agnieszka Ornatowska - psycholog, trener NLP, autorka wielu poradników z różnych dziedzin życia, między innymi Alchemii uwodzenia i Struktury duchowości. Od prawie dwudziestu lat prowadzi szkolenia, na których uczy, jak wpływać na swoje myśli, emocje, energię i skutecznie komunikować się z innymi. Więcej informacji na stronie www.ornatowska.pl.

Książka "Do wolności od negatywności. czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię" - Agnieszka Ornatowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 108 stron i została wydana w 2020 r. Cena 21.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Agnieszka Ornatowska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Idź krok po kroku - okładka książki

Idź krok po kroku

Erling Kagge
Produkty podobne:
Trwała przemiana - okładka książki

Trwała przemiana

Daniel Goleman, Richard J. Davidson
Pozytywność - okładka książki

Pozytywność

Barbara L. Fredrickson
Prawa ludzkiej natury - okładka książki

Prawa ludzkiej natury

Robert Greene
Być kobietą - okładka książki

Być kobietą

Ingrid Trobish