pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dlaczego mnie zabiłaś?

Autor książki:

Andrzej M. Grabowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szelest
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 532 s.
EAN: 9788365381316
Data: 2022-08-03
36.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

DLACZEGO MNIE ZABIŁAŚ
Marcela ma sporo kłopotów, jednak niespodziewane zdarzenie sprawia, że wszystkie jej problemy w jednej chwili znikają, a młoda kobieta zaczyna uczestniczyć w śledztwie dotyczącym jej własnej śmierci.

Ta książka to nie tylko kryminał, to także "opowieści niesamowite". Prawie wszystkie składające się na powieść historie wydarzyły się naprawdę, autor zbierał je przez wiele lat, słuchając zwierzeń osób, które w tych wydarzeniach uczestniczyły.

Jest kryminał, jest morderstwo, jest trup, jest policjant, jest duch... Zaraz, zaraz, co ! Tak, jest duch. Bo to nie do końca zwyczajny kryminał. Za to znakomity. I do tego bardzo zabawny.

(Wojciech Chmielarz)
Dowcipnie i inteligentnie. Miejscami śmiertelnie poważnie. Plangmanowski sznyt.

(Hubert Klimko-Dobrzaniecki)
Wzruszająca - choć to nie romantyczny wyciskacz łez. Zabawna - mimo że to nie komedia. Pełna obserwacji codziennego życia - chociaż to wcale nie literatura społecznie zaangażowana. Taka jest zaskakująca powieść Andrzeja Grabowskiego. A poza tym rzadko się zdarza, by nieboszczka prowadziła śledztwo we własnej sprawie.

(Piotr Kofta)
Wiedziałem, że lata pracy dla dzieci i wśród dzieci odbiją się na psychice Andrzej Marka Grabowskiego... - dobrze że odreagował na postaciach literackich. Dobrze dla milusińskich, a jeszcze lepiej dla czytelników!
(Grzegorz Kasdepke)

Książka "Dlaczego mnie zabiłaś?" - Andrzej M. Grabowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Szelest. Książka posiada 532 stron i została wydana w 2022 r. Cena 36.93 zł. Zapraszamy na zakupy!