pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Disney. Ucz się z nami. Ćwiczymy litery. Kraina Lodu

Dane szczegółowe:
Wydawca: AMEET
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 24 s.
Wymiar: 168x238 mm
EAN: 9788325319854
ISBN: 978-83-253-1985-4
Data: 2015-07-15
Cena wydawcy: 6.29 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kraina Lodu to pełnometrażowy film z wytwórni Disneya, który opowiada wzruszającą historię dwóch sióstr Anny i Elsy, mieszkających na zamku w Arendelle. Jedna z księżniczek ma pewną tajemniczą umiejętność, która sprowadza na królestwo wieczną zimę.

Disney Uczy. Kraina Lodu. Ćwiczymy litery to książka, która pomoże najmłodszym w nauce pisania. Podczas pracy z książką dziecko ćwiczy umiejętność pisania liter po śladzie, doskonaląc w ten sposób zdolności manualne i opanowując technikę trzymania ołówka. Dodatkowo mały uczeń poznaje alfabet oraz uczy się rozróżniać małe i wielki litery. Przy każdej literce autorzy książki zaznaczyli kierunek pisania, aby dziecko skutecznie kształciło właściwy kierunek pisania charakterystyczny dla poszczególnych liter. Umiejętności te w przyszłości ułatwią małemu uczniowi naukę samodzielnego pisania. W książce oprócz różnorodnych ćwiczeń związanych z literkami, dziecko znajdzie także ciekawe zadania wzbogacające słownictwo oraz naklejki, dzięki którym nauka stanie się dla niego przyjemnością.

Disney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka przez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji.

Książka "Disney. Ucz się z nami. Ćwiczymy litery. Kraina Lodu" - oprawa miękka - Wydawnictwo AMEET. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]