pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Detektyw Tufnell i Balon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 36 s.
EAN: 9788380831056
ISBN: 978-83-8083-105-6
Data: 2016-09-23
19.76  29.00  9.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Detektyw Tufnell i Balon - Magdalena Gabinet, Agnieszka Jaglińska - opis książki:

Detektyw Tufnell i jego pies Balon mają za zadanie odnaleźć zaginioną muszlę ślimaka. W tym celu spróbują przeprowadzić dokładny wywiad z jej właścicielem, który ma niestety problemy z pamięcią. Na szczęście sympatyczny detektyw i na to ma swoje sposoby: sprytnie naprowadza ślimaka, aż ten przypomina sobie kolejne elementy historii.

Tekst opowiadania został napisany w języku angielskim i polskim. Bogato ilustrowana książka przeznaczona jest do pomocy w nauce języka angielskiego i adresowana przede wszystkim do dzieci w wieku 4-8 lat oraz do ich rodziców.

Detective Tufnell and his dog Balloon s task is to find the missing snail shell. In order to do this he ll have to perform a thorough interview with the owner, who unfortunately, has problems with his memory. Luckily, the sympathetic detective has his own ways of cleverly guiding the snail until he remembers more elements of the past.

Written in Polish and English, this richly illustrated book is designed to help you to learn English and is aimed at children aged between 4-8, and their parents.

Książka „Detektyw Tufnell i Balon” - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res.

Książka posiada 36 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Detektyw Tufnell i Balon"
Produkty podobne: