pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Seria Strażników Światła. PAKIET
Seria Strażników Światła. PAKIET 37.51 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Piąta ofiara
Piąta ofiara 27.23 zł pozycja dostępna!
książka:

Detektyw Murdoch. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficynka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1394 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788365891181
ISBN: 978-83-6589-118-1
Data: 2017-10-20
pozycja niedostępna

Detektyw Murdoch. PAKIET - Maureen Jennings - opis książki:

Pakiet, w którego skład wchodzą tomy:
Ostatnia noc jej życia
Śmierć w śnieżnym Toronto. Detektyw Murdoch rozpoczyna śledztwo. Zimą 1895 roku na opuszczonej uliczce znaleziono zamarznięte ciało młodej służącej. Detektyw William Murdoch odkrywa wkrótce, że wiele osób znających dziewczynę ma coś do ukrycia.

Pod gwiazdami Smoka
Przed detektywem Murdochem kolejne śledztwo. Latem 1895 roku w zapuszczonym mieszkaniu znaleziono zwłoki Dolly Merishaw. Początkowo Wiliam Murdoch podejrzewa nieszczęśliwy wypadek. Jednak nowy koroner, piękna Julia Ogden, dowodzi, że kobieta została zamordowana. Murdoch odkrywa, że stara Dolly była akuszerką i dyskretnie pomagała wielu kobietom pozbyć się ich kłopotu. Co wiedziała Dolly i komu mogło zależeć na jej śmierci?
Biedny Tom
Listopadowe śledztwo detektywa Murdocha. William Murdoch dowiaduje się, że podczas nocnego obchodu zaginął konstabl Wicken, młody mężczyzna, którego cenił i lubił. Natychmiast wyrusza na jego poszukiwanie. Podąża rutynową drogą konstabla patrolującego swój rewir, sprawdza zakamarki, szuka śladów, zagląda do opuszczonych domów. W jednym z nich znajduje martwego Wickena z raną postrzałową głowy. Obok niego zaś leży karteczka z napisem: "Życie bez twojej miłości jest nie do zniesienia. Wybacz mi". Tak zaczyna się historia zawiłego dochodzenia.

Spuśćmy psy
Najtrudniejsze śledztwo detektywa Murdocha. Harry Murdoch, ojciec detektywa Murdocha, czeka na wykonanie wyroku śmierci za zamordowanie Johna Delaneya, ale utrzymuje, że został we wszystko wrobiony. Podejmując ostatnią, rozpaczliwą próbę uratowania własnej skóry, Harry odnajduje syna i prosi go o pomoc w udowodnieniu swojej niewinności. Choć Delaney i Harry Murdoch często bywali w stodole, gdzie odbywały się walki psów ze szczurami, Harry nie potrafi wyjaśnić, dlaczego znaleziono go, zamroczonego alkoholem, w pobliżu zakrwawionych zwłok Delaneya. Przed detektywem Murdochem najtrudniejsze śledztwo w jego życiu.

Książka „Detektyw Murdoch. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficynka.

Książka posiada 1394 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Detektyw Murdoch. PAKIET"
Maureen Jennings - autor m.in.: