pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Demiurg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Granda
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 34 s.
Wymiar: 300x215 mm
EAN: 9788395267529
Data: 2019-10-25
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Demiurg - Karolina Walczak - opis książki:

Ulepione, namalowane, wyśpiewane, wymurowane, sklejone, wymyślone, zapisane, utrwalone. Spod ludzkiej ręki, wyobraźni, rozumu. Co dzieje się? z tym wszystkim, co człowiek "rodzi"? Z prezentami zrobionymi i podarowanymi od serca, ale niechcianymi? Ze sztuka?, która zgubiła swoja epokę i musi funkcjonować w nierozumiejących ją czasach (czasem z nosem przetrąconym przez Instagramowi modelkę)? Z dawno zaszczepionymi myślami, z których teraz wszyscy się śmieją?
Brzmi to trochę pretensjonalnie, ale cóż˙, między innymi takie pytania zadawałam sobie 10 lat temu rysując te historie bez słów. Dzisiaj, dzięki determinacji Wydawcy, możesz Czytelniku w tę niejasna historie wejść.

Karolina Walczak
Karolina Walczak zaprasza nas do onirycznego świata inspirowanego nie kim innym, jak Brunonem Schultzem. Autorka zostawia nas z pytaniami, które powinny częściej stanowić element naszej codziennej refleksji. To nieco poetycka historia komiksowa, jakich dzisiaj nieco nam brakuje.

Od wydawcy
Karolina Walczak, urodziona w 1989 r w Szczecinie. Absolwentka Liceum Plastycznego w Szczecinie i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku grafika. Stypendystka Prezydenta Miasta Szczecin. Zajęła drugie miejsce w V Międzynarodowym Konkursie "Powstanie44 w komiksie". Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Książka „Demiurg” - oprawa twarda - Wydawnictwo Granda.

Książka posiada 34 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Demiurg"
Karolina Walczak - autor m.in.:
Komiks Szczeciński - okładka książki
Komiks Szczeciński Szczepan Atroszko, Karolina Lotyczewska, Tomasz Panek, Karolina Walczak;