pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dary Ducha Świętego

Autor książki:

o. Joseph Schrijvers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Promic
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 180x110 mm
EAN: 9788375028911
ISBN: 978-83-7502-891-1
Data: 2021-10-25
14.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pouczająca, rzetelna i zarazem przystępna lektura teologiczno-duchowa w klasycznym stylu. Autor nie traci czasu na dowodzenie, że Duch Święty istotnie działa w duszach za pomocą siedmiu darów i pomaga nam w osiągnięciu ostatecznego celu. Zamiast tego autor przekazuje szereg cennych intuicji i rad, podchodząc do kwestii nie tylko z rozumem, ale i z otwartym sercem. Bo tylko tak przysposobionym umysłom Duch Boży objawia swoje tajemnice.
Jaka jest natura darów Ducha Świętego? Dary Ducha Świętego to sprawności doskonalące człowieka w chętnym podążaniu za natchnieniem Ducha Świętego. Te sprawności bądź uzdolnienia to w istocie przymioty, które człowiek otrzymuje wraz z łaską uświęcającą. Służą przede wszystkim temu, żeby człowieka czynić otwartym na Boże poruszenia i uległym Jego natchnieniom, czyli żeby uzdolnić go do wykonywania bez przeszkód poleceń, które wydaje mu Duch Święty . - fragment Wstępu
Joseph Schrijvers (1876-1945) redemptorysta, teolog i filozof, uznany pisarz specjalizujący się w tematyce duchowości i ascezy. Przekłady jego dzieł wydawano na całym świecie, wiele również w przedwojennej Polsce. Niektóre wciąż są wznawiane ze względu na walor teologiczny i literacki oraz zdumiewającą świeżość i aktualność.

Książka "Dary Ducha Świętego" - o. Joseph Schrijvers - oprawa miękka - Wydawnictwo Promic. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2021 r. Cena 14.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.