pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Darren Shan. Tom 1-3. KOMPLET
książka:

Darren Shan. Tom 1-3. KOMPLET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wilga
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788371561085
Data: 2011-12-06
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Darren Shan. Tom 1-3. KOMPLET - opis wydawcy:

TOM I Darren Shan jest zwykłym nastolatkiem... Dopóki nie dostaje biletu na spektakl Cyrku Odmieńców. Dopóki nie poznaje Madame Okty. Dopóki nie staje twarzą w twarz ze stworzeniami nocy.
Potem nic już nie jest takie samo...
Aby ratować życie przyjaciela, Warren musi zawrzeć układ z wampirem. Musi dać pogrzebać się żywcem i porzucić swoje dotychczasowe życie. Jako półwampir musi wyruszyć w drogę z Cyrkiem Odmieńców.
TOM II Darren Shan jest zwykłym nastolatkiem... Dopóki nie dostaje biletu na spektakl Cyrku Odmieńców. Dopóki nie poznaje Madame Okty. Dopóki nie staje twarzą w twarz ze stworzeniami nocy.
Został wciągnięty w mroczny świat nieumarłych i innych odmieńców. Teraz przyzwyczaja się do roli asystenta wampira, a zarazem próbuje się wyrzec jedynej rzeczy, która utrzymuje go przy życiu - ludzkiej krwi. Lecz makabryczne wydarzenia mogą to wszystko zmienić...
TOM III Darren Shan jest zwykłym nastolatkiem... Dopóki nie dostaje biletu na spektakl Cyrku Odmieńców. Dopóki nie poznaje Madame Okty. Dopóki nie staje twarzą w twarz ze stworzeniami nocy.
Teraz odkrywa najmrocznejsze tajemnice wampirów. Czy istnieją stworzenia jeszcze groźniejsze i bardziej krwiożercze niż wampiry Czy uda się dopaść szalonego zabójcę Zaczyna się polowanie. Wystarczy jeden błąd, w szyscy zginą w tunelach krwi...
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Piątek, 19 Kwietnia 2019 roku.