pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czytamy w oryginale Niezwykłe podróże Podróże Guliwera Robinson Crusoe. Adaptacje angielsko-polskie z ćwiczeniami i kluczem!

Autor książki:

Jonathan Swift, Daniel Defoe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo 44
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 244 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788366285026
ISBN: 978-83-6628-502-6
Data: 2022-10-13
26.93 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gullivers Travels. Podróże Guliwera oraz Robinson Crusoe
Dwie adaptacje w wersji angielsko-polskiej w jednym tomie z ćwiczeniami i kluczem rozwiązań.

Powieść Podróże Guliwera autorstwa Jonathana Swifta jest zaliczana do klasyki literatury angielskiej. Stanowi połączenie satyry na ludzką naturę z parodią popularnych w tamtym okresie powieści podróżniczych.

Książka Przypadki Robinsona Crusoe Daniela Defoe cieszyła się olbrzymią popularnością na całym świecie od roku jej wydania aż do dziś. Postać Robinsona (a także Piętaszka) stała się jedną z ikon kultury.

Seria wydawnicza czytamy w oryginale zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacje zostały przygotowane z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

Książka "Czytamy w oryginale Niezwykłe podróże Podróże Guliwera Robinson Crusoe. Adaptacje angielsko-polskie z ćwiczeniami i kluczem!" - Jonathan Swift, Daniel Defoe - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo 44. Książka posiada 244 stron i została wydana w 2022 r. Cena 26.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.