pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czytamy w oryginale Kryminały Przygody Sherlocka Holmesa Pies Baskerville ów. adaptacje angielsko-polskie z ćwiczeniami i kluczem!

Autor książki:

Arthur Conan Doyle

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo 44
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 244 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788363035983
ISBN: 978-83-6303-598-3
Data: 2022-10-13
23.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

The Adventures of Sherlock Holmes. Przygody Sherlocka Holmesa oraz The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów
Dwie adaptacje w jednym tomie z ćwiczeniami i kluczem rozwiązań.

Arthur Conan Doyle to szkocki pisarz, najsłynniejszy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Detektyw, posługujący się sztuką dedukcji, potrafi rozwikłać najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne.

Seria wydawnicza czytamy w oryginale zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacje zostały przygotowane z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

Książka "Czytamy w oryginale Kryminały Przygody Sherlocka Holmesa Pies Baskerville ów. adaptacje angielsko-polskie z ćwiczeniami i kluczem!" - Arthur Conan Doyle - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo 44. Książka posiada 244 stron i została wydana w 2022 r. Cena 23.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.