pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czytam sobie. Wakacje w Waszyngtonie poziom 3

Autor książki:

Marcin Sendecki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 145x185 mm
EAN: 9788328125735
ISBN: 978-83-2812-573-5
Data: 2017-08-14
10.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Historia Abrahama Lincolna, konflikt między Południem a Północą, zniesienie niewolnictwa? Fakt, to poważna historia, ale napisana tak, że trudno się od niej oderwać. Bartek ma siedem lat i jedzie z mamą do Waszyngtonu. Tam zwiedza Kapitol, Biały Dom i Mauzoleum Lincolna. To tutaj zapoznaje się z ciekawą, ale i trudną historią Stanów Zjednoczonych Ameryki. Poznaje losy prezydenta, który mimo przeciwności robił wszystko, by zakazać niewolnictwa w Ameryce. Dzięki tej historii nasz bohater zaczyna rozumieć, co to znaczy wolność i dlaczego jest tak ważna dla ludzi.

Trzeci poziom serii Czytam sobie to świetny sposób na utrwalenie nauki czytania. Wciągające historie, napisane dłuższymi i bardziej złożonymi zdaniami, są dziełem wybitnych polskich autorów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami daje poczucie obcowania z prawdziwą książką. Seria czytam sobie została przygotowana zgodnie z zaleceniami metodyków

Książka "Czytam sobie. Wakacje w Waszyngtonie poziom 3" - Marcin Sendecki - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2017 r. Cena 10.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.