pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Czytam sobie Eko. Wielki skarb. Poziom 1
Tytuł książki:

Czytam sobie Eko. Wielki skarb. Poziom 1

Autor książki:

Marcin Sendecki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 145x185 mm
EAN: 9788328145306
ISBN: 978-83-2814-530-6
Data: 2019-09-16
Cena wydawcy: 12.99 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Woda to coś oczywistego. Jest w kranie, w butelce, w wannie i kałuży. Do niedawna wydawało nam się, że jest i będzie zawsze. Teraz wiemy już, że zasoby czystej wody mogą się kiedyś skończyć. Co możemy zrobić, by nie zabrakło nam tego cennego skarbu?
Czytam sobie to doskonała seria dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Mali czytelnicy odnajdą tu pasjonujące historie i piękne ilustracje. Dodatkowo w czytaniu pomaga duża czcionka i papier przyjazny oku. Tekst jest dostosowany do możliwości i zdolności dzieci w wieku 5-7 lat, podzielony zgodnie z zaleceniami metodyków. Na końcu każdej książki znajdują się zadania, które pozwalają sprawdzić zdolność czytania ze zrozumieniem oraz dyplom sukcesu i naklejki, które pozytywnie motywują i pokazują, że każda przeczytana książka to wielki sukces początkującego czytelnika.

Czytam sobie to obecnie seria licząca ponad 100 tytułów, które różnią się od siebie m.in. tematyką, gatunkiem literackim, stylistyką ilustracji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Czytam sobie to sprawdzona trzypoziomowa seria do nauki czytania, która sprawi, że Twoje dziecko pokocha książki.

Książka "Czytam sobie Eko. Wielki skarb. Poziom 1" - Marcin Sendecki - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Marcin Sendecki - autor m.in.:
W - okładka książki

W