pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czy leci z nami królik czyli podróże pewnej rodziny

Dane szczegółowe:
Wydawca: TODOLaMancha.pl
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 318 s.
Wymiar: 245x215 mm
EAN: 9788395355325
ISBN: 978-83-9535-532-5
Data: 2020-11-24
35.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

To gratka dla rodziców myślących o podróżowaniu z dziećmi. Zarówno dla tych, którzy wyjeżdżali dużo, zanim zostali rodzicami, a teraz boją się spróbować, jak i dla tych, którzy podjęli niezbyt udane próby. Autorzy walczą z przeświadczeniem, że z dziećmi jesteśmy skazani co najwyżej na wyjazd typu all-inclusive. Pokażą, że można wziąć sprawy w swoje ręce i przeżywać fascynujące przygody całą rodziną.

Książka
zawiera relacje z licznych podróży autorów do Ameryki Północnej i Azji (odwiedzają Nową Zelandię, Maltę, USA, Kanadę, i Japonię)
pełna jest ciekawostek, anegdot, niebanalnych historii
wzbogacona jest o mapki, wskazówki praktyczne, przydatne linki
7 rozdziałów, 318 stron, ponad 200 zdjęć
+ NIESPODZIANKA dla najmłodszych - zeszyt zabaw, 16 stron z kolorowankami i zadaniami dla dzieci w różnym wieku
Liliana Poszumska, Arkadiusz Wójcik i Gabriela Wójcik - rodzina podróżników, która razem odwiedziła już kilkanaście krajów na pięciu kontynentach. Zanim na świecie pojawiła się ich córka Gabi, Lila i Arek zdążyli objechać razem lub oddzielnie - w czasach, gdy jeszcze los ich ze sobą nie połączył - spory kawałek globu. Swoje eskapady z okresu "przed Gabi" opisali w pięknie wydanym, dwujęzycznym albumie Toros Bravos Sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa, którego premiera odbyła się na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy w 2019 roku.

Książka "Czy leci z nami królik czyli podróże pewnej rodziny" - Liliana Poszumska, Arkadiusz Wójcik - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo TODOLaMancha.pl. Książka posiada 318 stron i została wydana w 2020 r. Cena 35.27 zł. Zapraszamy na zakupy!