pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Czy grzech przechodzi na pokolenia? O niszczycielskich konsekwencjach...
Tytuł książki:

Czy grzech przechodzi na pokolenia? O niszczycielskich konsekwencjach zła i zbawczej mocy Chrystusa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365349811
ISBN: 978-83-6534-981-1
Data: 2016-11-23
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Czy grzech przechodzi na pokolenia? O niszczycielskich konsekwencjach zła i zbawczej mocy Chrystusa - opis książki:

Świadomość istnienia świata duchowego i jego wpływu na każdego z nas, a także znaczenia więzów rodzinnych dla kształtowania naszego życia duchowego nie powinna prowadzić do tego, że będziemy się doszukiwali win u swoich przodków. Ta świadomość jest nam potrzebna po to, by zachować czujność. Powinna nas mobilizować do większej dbałości o nasze życie duchowe.

fragment
Grzegorz Bacik każdego dnia wspiera modlitwą osoby zniewolone przez Szatana. W rozmowie z Emilią Jakubowską opisuje mechanizm działania zła w naszym życiu oraz wpływ, jaki na nasz świat duchowy mogą mieć konsekwencje grzechów, które popełnili nasi przodkowie. Rozwiewa wiele mitów, przybliża nauczanie Kościoła na temat uzdrowień międzypokoleniowych. Przede wszystkim jednak głosi zbawcza moc Jezusa Zmartwychwstałego.

Emilia Jakubowska - dziennikarka, pracowała m.in. w portalu Fronda.pl, autorka wywiadu-rzeki z o. Józefem Witko OFM W miłości nie ma lęku.

Grzegorz Bacik - współpracuje z o. Józefem Witko OFM. Chociaż nie jest duchownym ani egzorcystą, to od wielu lat swoją modlitwą pomaga osobom opętanym i zniewolonym. Jest autorem książek Zniewolenie demoniczne i Pokonać mroczne siły.

Książka "Czy grzech przechodzi na pokolenia? O niszczycielskich konsekwencjach zła i zbawczej mocy Chrystusa" - Grzegorz Bacik, Emilia Jakubowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]