pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Człowiek z Montany
Tytuł książki:

Człowiek z Montany

Autor książki:

Wiesław Wernic

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 274 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788377918708
ISBN: 978-83-7791-870-8
Data: 2017-11-22
19.81  29.50  9.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Człowiek z Montany - opis książki:

Powieść przygodowa Wiesława Wernica Człowiek z Montany należy do klasyki powieści młodzieżowej o Dzikim Zachodzie. Charyzmatyczni bohaterowie książki, doktor Jan i jego przyjaciel, traper Karol Gordon, decydują się wyruszyć z niebezpieczną misją do Montany. Namawia ich do tego Paddy Warren, bogaty hodowca bydła z Canyon Creek. Paddy padł ofiarą szantażu ze strony groźnej organizacji przestępczej. Na miejscu bohaterowie trafiają na trop mrocznej tajemnicy, skrzętnie skrywanej przez właściciela rancza. Okazuje się, że Paddy wszedł niegdyś w konszachty z Ku-Klux-Klanem. Ktoś postanowił przypomnieć mu grzech z przeszłości, co przybrało równie nieoczekiwaną, jak niebezpieczną dla wszystkich postać.

Człowiek z Montany należy do cyklu powieści o Dzikim Zachodzie, obfitujących w pełne niebezpieczeństw przygody, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące odkrycia. Autor cyklu, Wiesław Wernic, jest cenionym mistrzem gatunku. Świat przygody łączy się zawsze w jego książkach z piękną narracją, charakterystycznym dla Westernu przesłaniem moralnym, fascynującymi postaciami i wartościowym odzwierciedleniem realiów Ameryki w czasach osadników i traperów.

Książka "Człowiek z Montany" - Wiesław Wernic - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 274 stron i została wydana w 2017 r. Cena 19.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]