pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czerwony Kapturek. Ty decydujesz

Autor książki:

Coralie Saudo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 280x240 mm
EAN: 9788327671622
ISBN: 978-83-2767-162-2
Data: 2022-05-05
28.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak wyglądałaby bajka o Czerwonym Kapturku, gdyby została napisana dziś Właśnie tak! Dynamiczna, pełna zwrotów akcja; współczesny język, grafika i realia, a przede wszystkim: interaktywna konstrukcja książki przypominająca grę. Dziecko wciela się w główną postać z bajki, czyli Czerwonego Kapturka. Na każdej stronie ma do podjęcia decyzję, na przykład: zawiozę babci ciasto czy sam je zjem Gdy zobaczę wilka, podzielę się z nim smakołykiem, czy ucieknę itd. Tym wyborom są przypisane odpowiednie ikony, które przenoszą czytelnika do różnych miejsc w książce, oznaczonych za pomocą specjalnych zakładek (indeksów). W ten sposób czytelnik staje się współautorem opowieści, a zmieniając decyzje przy kolejnej lekturze, kreuje inną opowieść! Dzięki temu jedna bajka może mieć aż pięć alternatywnych zakończeń i 21 możliwych wersji fabuły.

Ty decydujesz! to nowa na polskim rynku wydawniczym seria bajek wielokrotnego wyboru, zwanych też paragrafowymi. Nowocześnie przedstawione opowieści zapoznają dzieci z klasyką, ale w atrakcyjny dla nich sposób. Przy okazji rozwijają wyobraźnię, pomagają w zrozumieniu konsekwencji wynikających z różnych wyborów i zaspokajają potrzebę podejmowania decyzji. Dzieci przy lekturze się nie nudzą, ponieważ rozbudowane ilustracje i konieczność podejmowania decyzji skutecznie angażują ich uwagę. To książki do wspólnego czytania, przy których nie będą się nudzić nawet opiekunowie, bo za każdym razem można wyczarować inną opowieść! Bajki z serii Ty decydujesz idealnie sprawdzą się jako prezent dla przedszkolaków. Są też niezastąpione w podróży, gdy trzeba ograniczyć bagaż, a jednocześnie zapewnić dziecku rozrywkę.

Książka "Czerwony Kapturek. Ty decydujesz" - Coralie Saudo - oprawa twarda - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.